2018 DK D Grubu M:3 | Nijerya 1-2 Arjantin | MS | 26 Haziran | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK D Grubu M:3 | Nijerya 1-2 Arjantin | MS | 26 Haziran | TRT 1

arjantin kazanirsa 3 lu averaj olamiyor , arjantin kazanirsa ve izlanda kazanamazsa arjantin cikiyor , aynisi nijerya icin de gecerli hatta nijerya kazanirsa kesin ,beraberlikte de buyuk olasilikla cikiyor

arjantin ve izlanda kazanirlarsa , arjantin 1 averaj dez avantajli .. bu durumda izlandadan 1 fazla averaja ihtiyaci var , bu olursa gol fazla atana bakilacak

nijerya arjantin berabere kalir da , izlanda kazanirsa , izlandanin minimum 2 fark kazanmasi lazim , bu durumda da nijeryanin ve izlandanin skorlarina gore fazla gol atan (averajlar esitlenirse) cikacak

benim bildiğim genel averaja bakılcak öyle okumuştum izlanda ve arjantin yenerse genel averajda kim öndeyse o çıkacak tabi nijeryayı en az 3 farklı yenmesi lazım oda o kadar kolay değil nijerya çıkarsa şaşırmam hatta

fifa turnuvalarinda ezelden beridir elemelerde de , dunya kupalarinda da genel averaj uygulamasi var

maglup oldugun bir takimla ayni puanda bitirip , onu genel averajla gecerek ustunde yer alabilirsin

Nijerya icin intikam vakti, Arjantin icin son tango, Messi'nin bacagini eline verecektir Ndidi

maxresdefault.jpg

Güzel ve kaos dolu maç olacak. Arjantinlilerin pek umudu kalmamıştı dün. İzlanda en azından berabere kalır işi büyük ölçüde bitirir diyorlardı.

Ancak Nijerya hem kazandı hem de averaj işini de rahatlattı. Arjantin'in -3, İzlanda'nın -2 averajı var. Arjantin eğer son saniyede o 3.golü yemese her şey eşitti.

Arjantin şimdi kazanıp İzlanda'nın puan kaybını bekleyecek. Eğer İzlanda'da kazanırsa Arjantin'İn +1 gol fazla atması lazım. Bakalım ne olacak? Merakla bekliyorum.

Ellerine böyle büyük bir firsat gecti,eger kazanip tur atlamazlarsa sadece milli takimi degil futbolu da biraksinlar bana göre

Bunlara Messi de dahil

Üst Alt