2018 DK E Grubu M:1 | Brezilya 1-1 İsviçre | MS | 17 Haziran | TRT 1 - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK E Grubu M:1 | Brezilya 1-1 İsviçre | MS | 17 Haziran | TRT 1

Hazırlık maçlarında Brezilya daha takım gibi oynuyordu. Kraldo, Messi ve Neymar'ı etkilemiş anlaşılan. İkisi de gereğinden fazla topa salça oldular.

Hakemin hıyarlığını da es geçmemek lazım.

İlk maçlara göre tatmin edici tek takım vardı bence. İspanya.
Ha bide Fc Ronaldo sayılım.

Brezilya 1-0 bulana kadar oynadığı futbolun üzerinde durursa ilerde favori listeme eklerim

Dostlar , macin ozetini verdiler , 10-1 filan bitermis , bir turlu atamamis beceriksizler , ustelik bence diyebilecegim net bir penalti var verilmeyen , ustelik isvicre tek pozisyon bulmus , o da faulle gol

ne olursa olsun brezilyadan puan almak basaridir ama ayni bizim hirvastistan deplasmani gibi olmus , o da 1-1 bitmisti ama 6-7 olurdu normalde

Neymar kotu falan degildi cok faul yaptilar herife 3 sari kart aldirdi hakem bastan daha iyi olsaydi top oynatsaydi show yapardi

Ederson
Danilo Silva Miranda Marcelo
Paulinho Casemiro Coutinho
Costa Firmino Neymar
Çok önemli bir teşhis.
Neymar markajlarına maç sonuna kadar azami tolerans gösterdi hakem...
Maç başında ilk ciddi faulde sarıyı bassaydı bu kadar cesurca arka cebinde taşıyamazlardı..

Herifler senede max 5 maça birlikte çıkıyor. Takım uyumunu ciddi manada etkiliyor bu. Kağıt üstünde kadrolar müthiş olsa da takım olamadıktan sonra sahaya yansıtamıyorsun. İlerleyen maçlarda favoriler düzelir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dostlar , macin ozetini verdiler , 10-1 filan bitermis , bir turlu atamamis beceriksizler , ustelik bence diyebilecegim net bir penalti var verilmeyen , ustelik isvicre tek pozisyon bulmus , o da faulle gol

ne olursa olsun brezilyadan puan almak basaridir ama ayni bizim hirvastistan deplasmani gibi olmus , o da 1-1 bitmisti ama 6-7 olurdu normalde
Yine özetlerden maç kritiği geldi sinandan biz maçı izledik bari özet izlediğini belli etmeseydin...Hürmetler...

Ben penaltinin verilmemesine ,goldeki faulun verilmemesine tek tek bir sey demiyorum ama uzun vadede isvicrenin maclarina bakin , hep boyledir , ben hic turkiyenin boyle ittirildigini gormedim

ikinci de fransadir sanirim

Üst Alt