2018 DK E Grubu M:1 | Brezilya 1-1 İsviçre | MS | 17 Haziran | TRT 1 - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK E Grubu M:1 | Brezilya 1-1 İsviçre | MS | 17 Haziran | TRT 1

Ben penaltinin verilmemesine ,goldeki faulun verilmemesine tek tek bir sey demiyorum ama uzun vadede isvicrenin maclarina bakin , hep boyledir , ben hic turkiyenin boyle ittirildigini gormedim

ikinci de fransadir sanirim
açık konuşayım Türkiye maçına hakem tayin edilsem bırak ittirmeyi bizzat ezerdim bizimkileri. senelerdir o hale geldik ki milli takımdan nefret eder olduk . torpilcinin adamcının yeri olmuş. kendi insanımız nefret ederken başkası neden kollasın ?
imajımız sıfır vitrinimiz sıfır hiçbir şey yok ki.

açık konuşayım Türkiye maçına hakem tayin edilsem bırak ittirmeyi bizzat ezerdim bizimkileri. senelerdir o hale geldik ki milli takımdan nefret eder olduk . torpilcinin adamcının yeri olmuş. kendi insanımız nefret ederken başkası neden kollasın ?
imajımız sıfır vitrinimiz sıfır hiçbir şey yok ki.

ama biz kendi beklentimiz bosa cikarildigi icin , bir sebepten oturu sevmiyoruz milli takimi veya olusturan tff vs yi

fakat bizim tek vucut oldugumuz donemde de bir ton hakem hatasi aleyhimize oldu milli maclarda, isvicrenin daha bir kere katledildigini gormedim

artik farklar cok kucuk , bir gol , bir pozisyon degistiriyor herseyi , apacik haksizca aldilar bugunku puani ,belki ayni sekilde biz de 1 puan alacakken gitti hakem olmayan penaltiyi iceri tasidi ,kirmizi verdi ,mac gitti

VAR'in bombos bir uygulama oldugunu turnuva öncesi yazdik

Hakem art niyetli olduktan sonra istedigin kadar hakem getir koy sistemin basina bi ise yaramaz

Sinan Baskan yine aci gercekleri konusuyor
Neuchatel_Xamax_%28alt%29.svg

Bu sefer az bile konuşuyor...

ama biz kendi beklentimiz bosa cikarildigi icin , bir sebepten oturu sevmiyoruz milli takimi veya olusturan tff vs yi

fakat bizim tek vucut oldugumuz donemde de bir ton hakem hatasi aleyhimize oldu milli maclarda, isvicrenin daha bir kere katledildigini gormedim

artik farklar cok kucuk , bir gol , bir pozisyon degistiriyor herseyi , apacik haksizca aldilar bugunku puani ,belki ayni sekilde biz de 1 puan alacakken gitti hakem olmayan penaltiyi iceri tasidi ,kirmizi verdi ,mac gitti
tamam işte onu diyorum lobimizin olmayışı imajla da alakalı . isviçre dediğin ülkeyi azımsama . dünyanın para babaları neden kendi ülkelerini es geçip adamların bankalarına çuval dolusu para aktarıyor ? demek ki saygınlıkları güvenilirlikleri var. bu durum bazı alanlara da sirayet ediyor edecek tabi.

Benim turnuvadaki favorim Brezilya. Ha bugünkü Meksika baya etkiledi. Sürpriz olabilir ki, Kolombiya'yı da merak etmiyor değilim. Maça gelirsek hücum bölgesindeki son paslardaki sıkıntının yanı sıra, takımda dağınık bir görüntü vardı. Ayrıca orta saha sadece top dağıtıp izlemekle meşgul idi ki, Fernandinho girince biraz o destek vermeye başladı. 2. maçta daha oturaklı bir görüntü sergileyeceklerini düşünüyorum.

VAR ın işe yarayan tek uygulaması Kort tenisinde de bir benzeri uygulanan, fransa maçından tanıdığımız,
Kartalgöz kale çizgisi uygulaması.

TABİİ Kİ ARKA ODADAKİLER GRAFİK ÜZERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMADAN SUNUM YAPIYOLARSA...

Malûm;... her sistemin bir açığı mutlaka vardır..

Evet her zamanki gibi az önce de almanya ve brezilyanın finalde karşılaşma ihtimali yok dedi :) Hepsi gerçek...Hayatın ta kendisi...Dımtıs dımtıs dımtıs dımtıs dımtıs dımtıs

Ustad Sinan'in uc modu var.
  1. Baskan modu: Aci gercekleri insanlarin suratina fiskirtir.
  2. Troll modu: Populer olmayan fikire sarilarak mantik hileleri kullanir.
  3. Mikser modu: Kurallar dahilinde insanlari birbirine dusurerek raporlar.
Her halinin hakkini vermek lazim ben 3 haline de bayiliyorum. Renkli 1 kisilik.

İber yarımadası kardeşliği adına kendisiyle beraber portekiz i de sırtında taşımak adına Da costa+İniesta+bir orta saha daha 2. yarı ortasında oyundan çıkarıp, maç bitecek halende atamayacaklarını anlayınca da, bari bununla atabilsinler diye birde kendisi bilerek freekick tanzim edip göstermelik hatalı barajın yarısından kaleyi göstererek atış imkanı vermekle de kalmayıp ispanya kalecisinin 80-100 cm uzağından süzülerek giden topu sadece seyretmesi ile resmen portekizi sırtında grupdan çıkaracak kadar becerikli bir ispanya varken; engel adına herşeyi ezip 4. torbayı bile zor hakeden isviçreyi çiğneyemeyen brezilya almanyadan sonra ancak 3. kupa adayı olabilir...

İber yarımadası kardeşliği adına kendisiyle beraber portekiz i de sırtında taşımak adına Da costa+İniesta+bir orta saha daha 2. yarı ortasında oyundan çıkarıp, maç bitecek halende atamayacaklarını anlayınca da, bari bununla atabilsinler diye birde kendisi bilerek freekick tanzim edip göstermelik hatalı barajın yarısından kaleyi göstererek atış imkanı vermekle de kalmayıp ispanya kalecisinin 80-100 cm uzağından süzülerek giden topu sadece seyretmesi ile resmen portekizi sırtında grupdan çıkaracak kadar becerikli bir ispanya varken; engel adına herşeyi ezip 4. torbayı bile zor hakeden isviçreyi çiğneyemeyen brezilya almanyadan sonra ancak 3. kupa adayı olabilir...
Ha kimse burada yazanlara bakarak portekizi küçümsemesin derim. Karşısındaki takım şu anda DK-18 in açık ara 1 numaralı favorisi olan bir takımdı.
Öyle bir favori ki bu portekiz maçında 5-6 averaja ihtiyacı olsa tek devrede bunu rahat alabilecek bir favori...

Tabii ki bu benim fikrim...

Aksi eşleşmeler olmazsa Yarıfinal :
İspanya; Hırvatistan; ( Almanya vs Brezilya ); ( Meksika/Uruguay/Fransa(Belki Arjantin (Messi faktörüne bağlı)) )
Biraz alternatifli oldu son favori ama; skorlara doğrudan etki edebilen VAR ın nerede VARolup nerede VARolmayacağı belli değil..

Son düzenleme:
Üst Alt