2018 DK Son 16 | Uruguay 2-1 Portekiz | MS | 30 Haziran | TRT 1 - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Muslera'lık bir durum yoktu. Yediği golde defansın hatası vardı. Elinden geleni yaptı ve kazanmayı hak etti(ler)

Tebrikler Muslera ve Uruguay:tbr::tbr::hat:

Bizim oğlan yaptı yine iyi Musleralığını.

Yan topa yüksek çıkan Muslera'dan daha çok sevdiğim çok fazla şey yok bu hayatta :D

jSE3JI.jpg

@Arif Ulu 2 avatar malzemesi var;D
Güzelmiş panpa :D

Musleranın pahalıya malolmayan hatalarla maçı kazanarak bitirmesi güzel oldu.
Yaptığı bazı hatalar, ona göz dikenlerin, gözünü başka tarafa çevirmelerini sağladı. Talip olmazlar artık...
Biz malımızın ne olduğunu çook iyi bildiğimiz için, bizden kayıp yaşaması mümkün değil...

Artık ömürboyu bizde sayılır..:ka::rose::cigara:

muslera özgüvenle cıktıgı topta hata yapsa bile topu aldı yine ama faul yapıldı.şerefsiz hakem vermedi.yine iyiydi nandom....tebrikler
Ben o pozisyonda yüzde yüz hata olduğunu düşünmüyorum. Top cepheden geliyor, önünde Portekizli bir oyuncu. Onun vuracağını hesap edip acıyı kapatmak için çıktı gibi geldi bana. Top geçince de bir saniye içinde acıyı kapatıp topa müdahale etme yerine kontrol etme pozisyonuna geçmek zorunda kaldı.

Muslera = 30-40 milyon.

Uruguay final oynasın hatta dünya şampiyonu olsun fiyatı biraz daha çıkartıyoruz beyler.

Dünyanın sayılı kalecilerinden.

Godin dünyanın en iyi lider stoperi, net. Atl Madrid moku yedi zaten ayrıldığında

Ben o pozisyonda yüzde yüz hata olduğunu düşünmüyorum. Top cepheden geliyor, önünde Portekizli bir oyuncu. Onun vuracağını hesap edip acıyı kapatmak için çıktı gibi geldi bana. Top geçince de bir saniye içinde acıyı kapatıp topa müdahale etme yerine kontrol etme pozisyonuna geçmek zorunda kaldı.
hatalı göründüğü topa çıkışında bile başarılıydı muslera,öyle bi kaleci....

Maçı takip edemiyorum şu an.
Degajları Godin kullanıyor demiş biri nöbette, eğer yanlış anlamadıysam.
Sakatlık filan mı var? Muslera'ya bişi olmamıştır inşallah.

Üst Alt