2018 DK Son 16 | Uruguay 2-1 Portekiz | MS | 30 Haziran | TRT 1 - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Her ne kadar portekiz kazanır diye tahmin etsem de gönlümden geçen oldu ve urugay turladı. Hem muslera için sevindim hem de ronaldo'dan kurtulduk...Benim için portekizin efsanesi eusebio'dur zira kendisi messi kadar etkisiz olmasa da her turnuva maç kurtarmışlığı var bu sene de ispanya maçını tek başına kurtardı.

Geçen turnuvada 2016'da macar maçını kurtarmış bu sayede elenmenin önüne geçmişti evet artık avrupa şampiyonluğu var ve eusebio'yu bu açıdan geçti ama aslında fiiliyatta finalde oynamadığı ve sakatlanıp çıktığı sadece ağlayarak rol çaldığı için bence kupası da yok ama yine de apolet apolettir zira messi de o da yok...Dolayısıyla tahminlerim %80'nin üzerinde arjantin ve portekiz yani messi ve ronaldodan aynı gün içinde kurtulduk çok şükür eğer şanlı almanyamız da elenmeseydi muazzam turnuva olurdu...

Neyse amacımı iki tartışmalar girmek değil sadece fikrimi beyan ettim ben dedim de demiyorum bu postta zira fransa ve portekiz turlar demiştim ama yanıldığıma başta muslera sonra da ronaldo için sevindim...Artık ronaldo ve messinin defteri kapandı çok şükür hadi gerçek yıldızları eskisi gibi 2000lerin ikinci yarısındaki tiki taka saçmalığı başlamadan önceki gibi gerçek yıldızları görelim tekrardan zidane gibi hagi gibi...Mbappe, Neymar, Dybala, Griezzmann gibi gerçek yıldızlar allahın izniyle messi ve ronaldo saçmalığının yani sponsor şişirmeleri yüzünden oluşan gözümüzün pasını silecekler inşallah...hepinize hayırlı geceler...

O değilde ispanya bence aldı kupayı. Diğer takımların ispanyayı zorlayabileceğini düşünmüyorum bi nebze fransa belçika.
İspanya'nın ne bok oynadığını çözemedim. Brezilya ve Fransa'dan sonra garip gelmiş de olabilir ama bence bu sene bi numarası yok İspanya'nın. Zaten o TD olayından sonra normal karşılanabilir.

Brezilya-Fransa diyorum final için. Brezilya'nın Meksika ile olan maçı çok zevkli geçecek bence.

Öte yandan Fransa da orta sahadaki ezici oyuncu kalitesi ile Uruguay'ı eleyecektir. Hele Cavani yetişemezse maça hiç şansları yok. Uruguay bu oyun mentalitesi ile ne kadar gider muallak.

Pogba bugün 3 kişilik oynadı resmen. Herif her yerden çıktı. Hücumda rakiplerini fiziği ile döve döve taşıdı topu. Defansta top nerdeyse Pogba bi şekilde oradaydı. Fransa'nın elindeki orta saha rotasyonunu 2-3 tane ülkeyi toplasan anca çıkarabilirsin. Muazzam bi jenerasyon.

Brezilya'yı da çok beğendim ben. Onların da hücum hattı çok iyi. Keza yine orta sahada çok iyi bi rotasyonları var.

Son düzenleme:
Kimse belcikayi adamdan saymiyor ya hayret ediyorum. Neyse sampiyon olduklarinda sayarlar.
Adamdan saymama değil de, şampiyon olacak hava vermediler bana rengo.
Misal İngiltere maçında Rashford o kaleci ile karşı karşıya iken mal gibi kaçırmasa maç çok farklı yerlere gidecekti. Keza attıkları gol da tamamen bireysel beceriden. Ben tutmadım fazla Belçika'yı...

Misal İngiltere maçında Rashford o kaleci ile karşı karşıya iken mal gibi kaçırmasa maç çok farklı yerlere gidecekti. Keza attıkları gol da tamamen bireysel beceriden. Ben tutmadım fazla Belçika'yı...
O macin neyine bakiyorsun, ikisi de kaybetmek icin cikmisti. Ceyrekte brezilyayla erken final yapacaklar. Orada durumlarini goruruz.

O maç yalnız her iki takım içinde ölçü olmamalı.
İkiside yedekleri ile çıktı full hemen hemen

valla urugaya helal olsun aynen atletico gibi savunamaları ve turnuvanın bence en iyi savunma yapan takımı

2 öküzlerin takımınıda elesinler ve muslera evine dönsün artık

Dg94cK4W0AAcZnp.jpg

Orası öyle ama yedek dediğimiz takıma yedek diyesim gelmiyor. :asd:
Eeee...ne ekersen onu biçersin.
Alt yapıya zamanında önem verdiler ve müthiş geri dönüş alıyor herifler. Yeni nesil Hollanda sayılır bence. Komşu ülkeler zaten :)

Hollanda geride kaldı bu işlerde yerine bunlar geçti diye biliriz galiba. Onlar gibi final looser takımı olmasınlarda

Adım adım ispanya brezilya finali geliyor sanki..
BREZİLYA-Belçika ve İSPANYA-Hırvatistan maçlarını geçen finali oynar gibi..Hırvatistan zorda olsa ispanyayı geçerse brezilyayı da geçer finalde gibime geliyor...

VIVA ESPANA
Please Hırvatistan

Uruguayda sonradan oyuna giren Sanchez bu arada nasıl bir çöplük makinesi ... Heyecandan belki ayakları birbirine dolaşmış olabilir ama çok kötüydü be

otobüsü çek kabzımal kemal'a bağla taktiği işe yaradı da nereye kadar götürecekler böyle ? umarım fransa'dan 5 yerler .

Üst Alt