GSC Haber - 2023 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber 2023 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
maçın arabistanda yapılması gündemimizde 1 numaralı konuymuş gibi konuşma yapıyor. bence de doğru değil ama "zorbalığa" karşı gibi yaklaşımı fazla buluyorum. politik bir yaklaşımı gerek görmüyorum bu seviyede

zorbalık futbolu çizen hakemlerde var.

Taner Askin, davalari suren kisilerin Galatasaray uyeligini dondurulmasini talep etti. Sanirim su fon seyinden dolayi.

divanda fenerliler gibi saatlerce rakibimizi konusmayalım dogru fakat birazda gündemle ilgili yapılan pisliklerle ilgili konuşma yapmamak cok sacma
enazından divanda konusarak camia ve taraftarın bir nebze gönlü alınır

yayının yanındaki chatte içler açısı bir topluluk var - her çıkana laf atacaksan niye toplantıyı izlersin... uyuz oldum

170 milyon dollar geldiyse borc bittimi diyor suan konusan. Yav saka mi bu sanki giderler olmuyor ayni donemde. Mali tabloyu okumuyor sanirim.

3 aydan 3 aya zaten borsada mali veriler aciklaniyor, oraya bakacagina suan boyle konusmasini anlamadim.
bireysel konularla gündemlerle geliniyor genelde

arkadaş öncelikler belli

1- projelerin ilerlemesi - yeni tesise geçme - en kısa zamanda bunların dönüşünü almak
2- avrupada bu sezon özelindeki gidişat
3- lig
4- Playoff olmaması doğrultusunda herhangi bir şekilde istenmemesi (bunu tffye daha ilk saniyesinden itibaren basmak lazım)

yöentimden birisiyle ya da tamamıyla alıp vermeediği olan yayını beklemez gider toplanır başkanla cevabını alır. kürsüde şekil şemale girmez.

Dursun başkan tekrar aday olursa Sedat doğanı mutlaka yönetime almalı
Enazindan kulübün haklarını savunacak pasif olmayan bir yöneticimiz olur

170 milyon dollar geldiyse borc bittimi diyor suan konusan. Yav saka mi bu sanki giderler olmuyor ayni donemde. Mali tabloyu okumuyor sanirim.
O paranın geldiği dönem sanırım Cengiz dönemiydi. Cengiz dönemi Riva gelirleriyle döndü sırf neredeyse. Doğru dürüst gelir üretememişti Cengiz yönetimi. Keşke Riva parası proje tamamlanınca toplu olarak ödenseymiş mesela daha iyi olurmuş. Ya da Florya'daki gibi o parada kapalı hesaba yönetimin rastgele harcayamayacağı sadece borç ödemesine kullanılabilir şekilde olsaydı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt