#26 Milot Rashica - Sayfa 131 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu karaktersiz için uzulenlere uzuluyorum. Gidin Beşiktaş en çok istediğim takımdı yorumuna bakin. Ne çok abartılı bu herif. Kötü değildi ama ağlanacak sizlanacak herif asla degil

Rashica savunma katkısı ile presiyle disipliniyle iyi bir takım oyuncusu ama hücumda yetenekleri kısıtlı. Çalımı pası tercihleri şutu hiç birii iyi seviyede değil. Geçen sezonda skor katkısı çok düşüktü. Sürekli hücumda saçma işler yapardı. Keremin hücumda yaptıklarının çeyreğini yapamadı.

Baştan diyorum Rashica'nın alınıp alınmaması çok önemli bir mesele değil kızdığım konu sabırsız taraftarımız var şu maç iyi değiliz yok o maç iyi değiliz daha sezonun başında hocaya laf atmalara kadar iş gidiyor zaten uyum sürecinin yaşanacağı zaten bariz belliydi.

2 kanat bölgemizde geçen seneden farklı şu an uyum yok Rashica rotasyonda olsa belki bugünlerde daha iyi futbol görür müydük muhtemelen görürdük ama daha iyileri alındı o yüzden hocaya, yönetime ya da başkalarına laf atmak yerine sabretmeyi bilmek lazım ki uzun vadede Ziyech + Tete > Rashica olur.

Beşiktaş'ı seçtim vs bunlar hep reklam hareketleri bu saatten sonra boşa çıksada alınmaz o işlere girdiği an kendini bitirdi.

Hala aynı kanıdayım, hazır takıma uyum sağlamış direk katkı verecek ne yapacağı belli oyuncuydu.

Tete daha yüksek katkı verebilir ancak yukarıda bahsettiğim hususlarda zaman lazım.

tete shakhtarın elinden bedavaya kaçtı. adamlar dava açmaya bile tenezzül etmedi. teteden beklentim yok.
Öyle değil. Dava açmadılarsa bir şey tutturamayacaklarını bildikleri içindir. Bu yıl bedava kiralık statüsünde oynama hakkı vardı zaten adamın; 6 ayı kaldığı için de sözleşmenin hükmü kalmıyor olması gerekir mantıken. Yine de kulüp gereken tedbiri aldı, olası bir cezai müeyyide oyuncuya yansıtılacak şekilde tanzim edilmiş sözleşme...

Hala aynı kanıdayım, hazır takıma uyum sağlamış direk katkı verecek ne yapacağı belli oyuncuydu.

Tete daha yüksek katkı verebilir ancak yukarıda bahsettiğim hususlarda zaman lazım.
Sorun Rashica değil Ziyech + Tete hamleleri daha mantıklı bende Rashica'nın rotasyonda olmasını isterdim ama bonservis vermeyip 2 tane iyi adam aldık. Asıl konuşulması gereken konu hazır olmayan çok daha potansiyel adamlar alınmasını isteyip en ufak olumsuzlukta hocaya çatır çatır laf atanlar var hazır olmayan oyuncularla sezon başı futbolundan ne bekliyorlar sormak lazım.

Bu karaktersiz için uzulenlere uzuluyorum. Gidin Beşiktaş en çok istediğim takımdı yorumuna bakin. Ne çok abartılı bu herif. Kötü değildi ama ağlanacak sizlanacak herif asla degil
bu herif gitti diye uzulmek ne kadar eziklik ise kotu oynadı diye sevinmek de o kadar eziklik. eziklik yarışına girmeyip komple unutmak lazım. ikinci gedson istemiyoruz.

Üst Alt