#26 Milot Rashica - Sayfa 133 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rashica olmaz x olur. Benim derdim Rashica değil kesinlikle ama bir takımın her yanı yıldızlarla işlemez, aylardır söylüyorum sana asker oyuncu da lazım. Tek başına Torreira yetmiyor işte.
1.5 ay sonra muhtemelen Ziyech zımba gibi olacak ama sezon başı sancılı geçmesi normal sadece bu sürecin normal olmasını bilmeleri lazım takım isim isim bakınca yıldızlar karması ama sahaya gelince fiziksel olarak hiçbiri hazır değil Icardi bile hazır değil.

Geçen sene ritim tutturunca takım halinde geriye kosuyorduk.

Bizde en çok mesafe kateden Torreira bile rakibin en çok koşan oyuncusundan 1.6 ya 1.7 daha az koşmuş. Angelino, Abdul ve ucundan Boey 10km'yi aşabilmiş.

Rashica değerli bir parça ama dün eksikliğini aradığımızı sanmıyorum. Takım olarak düşüyoruz. Rashica da kendi takımında 75 olmadan oyundan alınıyor üstelik bir 90 dakikası yok daha.

Asker oyuncuymuş. Trabzon'un müdafasina geçti adam en son maç.

Oyuncularına idman yaptıracaksanız ki koşabilisinler. İdman yaptirmadiktan sonra dayanıklı oyuncunun ne anlamı kalır.

Asker oyuncuymuş. Trabzon'un müdafasina geçti adam en son maç.

Oyuncularına idman yaptıracaksanız ki koşabilisinler. İdman yaptirmadiktan sonra dayanıklı oyuncunun ne anlamı kalır.
Oyuncu idmanıyla ne alakası var geçen sene başında Conte antrenmanlarından fotoğraflar paylaşılıyordu millet yerde nefes nefese kalıyordu antrenmanı tamamlayamıyordu o takım 8'nci bitirdi şu artık antrenman üzerine konuşmayı bıraksanız diyorum.

Tudor'da çok iyi antrenman yaptırıyordu sabahları dağlık alanda koşturuyordu takım adam yer gibi saldırıyordu sezona fırtına gibi girip fener, beşiktaş, trabzonspor, başakşehir hepsinde de rezil olduk. Demek ki oyuncuların pestilini çıkarmakta koşuya etkisi yok.

Rashica konusundaysa yukarıda yazdım ben Ziyech'e sabretmeyi tercih ediyordum ha koşu istiyorsan da Rashica alacaktın yetenek istiyorsan Ziyech alacaktın Ziyech hazır değil en az 1.5 ay daha sabretmek zorundasınız.

Oyuncu idmanıyla ne alakası var geçen sene başında Conte antrenmanlarından fotoğraflar paylaşılıyordu millet yerde nefes nefese kalıyordu antrenmanı tamamlayamıyordu o takım 8'nci bitirdi şu artık antrenman üzerine konuşmayı bıraksanız diyorum.

Tudor'da çok iyi antrenman yaptırıyordu sabahları dağlık alanda koşturuyordu takım adam yer gibi saldırıyordu sezona fırtına gibi girip fener, beşiktaş, trabzonspor, başakşehir hepsinde de rezil olduk. Demek ki oyuncuların pestilini çıkarmakta koşuya etkisi yok.

Rashica konusundaysa yukarıda yazdım ben Ziyech'e sabretmeyi tercih ediyordum ha koşu istiyorsan da Rashica alacaktın yetenek istiyorsan Ziyech alacaktın Ziyech hazır değil en az 1.5 ay daha sabretmek zorundasınız.

ziyech'te çalışkan bi oyuncu ama tabi yaşı itibarıyla bunu ne kadar sürdürür bilinmez de karakter olarak rashica'dan eksik kalır bi yanı yok aslında, zamanla göreceğiz zaten onu

tete'de yine aynı şekilde

rashica'nın askerliğine koyayım yani ki forumda rashica'yı herhalde her zaman en çok öven 3-5 kişiden biri olmuşumdur en kötü zamanında bile,

aldığımız oyuncular a'dan z'ye her açıdan daha iyi sadece tek eksik şu, tete ve ziyech'te ters ayaklı kanat oyuncuları ama çizgiye de inebiliyorlar aslında gerektiğinde rashica kadar yapamasalar da,

bence tete ziyech transferleri gayet okey, hem askerlik hem yetenek hem zart zurt hiç fark etmez her açıdan daha iyiler

ziyech'te çalışkan bi oyuncu ama tabi yaşı itibarıyla bunu ne kadar sürdürür bilinmez de karakter olarak rashica'dan eksik kalır bi yanı yok aslında, zamanla göreceğiz zaten onu

tete'de yine aynı şekilde

rashica'nın askerliğine koyayım yani ki forumda rashica'yı herhalde her zaman en çok öven 3-5 kişiden biri olmuşumdur en kötü zamanında bile,

aldığımız oyuncular a'dan z'ye her açıdan daha iyi sadece tek eksik şu, tete ve ziyech'te ters ayaklı kanat oyuncuları ama çizgiye de inebiliyorlar aslında gerektiğinde rashica kadar yapamasalar da,

bence tete ziyech transferleri gayet okey, hem askerlik hem yetenek hem zart zurt hiç fark etmez her açıdan daha iyiler
Zaten bende onu diyorum bende Rashica çok istedim ama Ziyech + Tete hayır demem bunların uyum sürecini atlatmalarını beklemek lazım. :asd:

Ama sorun şu sabretmesini bilmiyorlar Ziyech hazır değil Tete bile tam hazır değil Boey ile uyumu artması lazım bunlar maç oynadıkça zamanla olacak. 1.5 ay sonra eminim ki Ziyech öyle bir performansa çıkacak ki taş gibi top oynayacak tek sorun o zamana kadar sabredilmesi şanssızlığımıza da ilk Kopenhag maçı olmasıydı 2 hafta sonra olsa muhtemelen kazanırdık.

Zaten bende onu diyorum. :asd:

Ama sorun şu sabretmesini bilmiyorlar Ziyech hazır değil Tete bile tam hazır değil Boey ile uyumu artması lazım bunlar maç oynadıkça zamanla olacak. 1.5 ay sonra eminim ki Ziyech öyle bir performansa çıkacak ki taş gibi top oynayacak tek sorun o zamana kadar sabredilmesi şanssızlığımıza da ilk Kopenhag maçı olmasıydı 2 hafta sonra olsa muhtemelen kazanırdık.

bro hazır değiller buna kimsenin itirazı yok ama
şu grupta belki de en en en 3 puan almamız gereken maçtı dünkü maç sorun burda, o 90 dakikanın sonucunda 3 puanı çekip almalıydık
ben dahil birçok kişi de bu yüzden acayip hayal kırıklığı içinde
ki sen her ne kadar bardağın dolu tarafından da bakmaya çalışsan bence aynı durum sende de hakimdir

daha iyi olması gereken ama olmayan bazı şeyler var herkes ucundan köşesinden anlatıyor bir şeyler ve herkes haklı kimse haksız değil

bro hazır değiller buna kimsenin itirazı yok ama
şu grupta belki de en en en 3 puan almamız gereken maçtı dünkü maç sorun burda, o 90 dakikanın sonucunda 3 puanı çekip almalıydık
ben dahil birçok kişi de bu yüzden acayip hayal kırıklığı içinde
ki sen her ne kadar bardağın dolu tarafından da bakmaya çalışsan bence aynı durum sende de hakimdir

daha iyi olması gereken ama olmayan bazı şeyler var herkes ucundan köşesinden anlatıyor bir şeyler ve herkes haklı kimse haksız değil
Kopenhag maçı fikstürde açıklandığında ilk maça denk gelince transfer döneminin sonunda bu yüzden yangın yaptım. Molde maçı bize bariz şekilde anıra anıra orta saha diye söyledi hatta iyi de oldu demiştim orta sahaya iyi birini alırlar gittiler maç temposu olmayan Ndombele aldılar maça 2 hafta kala Ndombele alırsan da o orta saha ile yenmen mümkün olmuyor.

Dün Icardi'de 2 tane çok net gol kaçırdı suçluydu, Kerem'de suçluydu 2 tane çok net gol kaçırdı, Mertens'de suçluydu 1 tane çok net pozisyon harcadı, hocada suçluydu 45-55 arası oyuncu değiştirmedi.

Bu seviyede 5-0'lık pozisyon geliyorsa 3-0 yapacaksın yapamıyorsan da puan kaybında bu 3 isme yazarım. Icardi'de dün 5 kg eksik olsa muhtemelen maçta hattrick filan yapardı hocada hatalı 45-55 arası değişiklik yapmadı. Taraftarda hatalıydı onlarda her oyuncu topu alınca auuuu, auwwww diye sesler çıkarak zaten noktayı koydu.

Trabzon maçında gördük kendisini. Bence kadromuz gayet yeterli. Oynamasını bilmek gerekiyor sadece. Bu tarz oyuncuları artık geçmişte bırakalım mümkünse. Bence kendisi sürekli eleştirilen Kerem'den iyi bir oyuncu da değil.

bize gelse sağ kanatta oynayacaktık ve en az %50 verimini düşürecektik zaten. herifi milli takımda izledim çift santraforda yardırıyor, sol kanat zaten esas pozisyonu, sadece savunma yapsın diye de istikrarlı ortası, şutu, duran topu olmayan adamın %50 bonservisine 5-6 milyon filan verilmez. arkada boey de varken o paraya ziyech-tete gibi kumar oynayıp onların kendi performanslarını bulmasını tercih ederdim ben zaten.

şenol akıllı adamsa ghezzal'i sağa, bunu sola yazar. yoksa onlarda kerem-icardi ve hatta mertens de yok, çabuk yaka silkerler. gönlümüzden geçen de o olur tabi.

Sen yokken bu takım hep eksik

Boeyin tüm savunma defoları ortaya çıkıyor

Tetenin bek kovalamaları senin ki kadar tat vermiyor
en büyük rashicacı benim ama tetenin şu tutuk hali bile rashicanın geçen sezon ortalamasından daha iyi bence. rashica iyi başlayıp düştü sonra rölantide takıldı. barışa falan kaptırdı formayı. tete çok daha fazla şey vaat ediyor şuan

Üst Alt