GSC Haber - 39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber 39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024

Kimi Destekliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    59
Süheyl ağabeyi severim ama başkanlık için fazla siyasi kalıyor. Yönetici olarak olsa daha iyi olurdu

Süheyl Batum hakkımızı Dursun'dan kat kat daha iyi savunur ama gayrimenkul projelerinde falan önümüze çok taş koyar malum grup.

Sühey Batum, Özbek'ten çok daha kötü bir başkan olur. Bu işler sadece konuşmakla olmuyor bir nakit lazım olduğunda bunu halledemez en basitinden adam hukukçu o yüzden hitabeti tabi daha iyi olur ama projeleri tamamlayabilme ihtimalleri çok zayıf. İyi bir yönetimde çıkaramazlar Rezan Epözdemir tarafında da hiç değilim. Süheyl Batum'u başkan görmek isteyenler neye göre istiyor onu da anlamadım sırf Chp'li eski Milletvekili diye mi acaba?

Tek aday olmasın öylesine diye çıkıyor sanki bu bct de boş boş gazlıyor gibi geldi %90 böyle olan bir durumdur geçen yaz 25+5 e giden kovacic'i bize transfer olarak yazan bir tipten fazlası çıkmaz

Galatasarayda küslük olmaz
Küslük bir mevzu değil bu o adamlarla çalışmaz Erden Timur. Mevcutta Erden Timur'un çalışacağı tek başkan Özbek olur onun dışında biriyle çalışacağını sanmıyorum eper sorunları nedeniyle bırakırsa sorunlarını hallettikten sonra ancak başkan olarak döner dönerse benim düşüncem.

Üst Alt