#4 Patric Young - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#4 Patric Young

Ne yapmiş ben anlamadim.

* En üst seviyede oynayan bir takımda oynamamama rağmen Euroleague’de forma giymek benim için harika bir fırsattı. Sonuç olarak da daha iyi bir şans buldum ve şu an Olympiacos forması giyiyorum''

yukardakı yaptığı açıklamada '' en üst seviye bir takımda oynamamama rağmen euroligte oynamak keyifti '' dıyor.. yani Galatasaraya küçük takım muamelesi yapıyor burda..

Kendimize buyuk demekle buyuk olamiyoruz. Bir sene butce var bir sene yok bir sene maaslar odeniyor bir sene odenemiyor boyle buyuk takim olmaz. Mesela fenerbahce her sene buyuk paralar yatiriyor karsiligini basari olarak el de alamasada bizden daha buyuk bir marka.

Kendimize buyuk demekle buyuk olamiyoruz. Bir sene butce var bir sene yok bir sene maaslar odeniyor bir sene odenemiyor boyle buyuk takim olmaz. Mesela fenerbahce her sene buyuk paralar yatiriyor karsiligini basari olarak el de alamasada bizden daha buyuk bir marka.

Şikecilerde örnek verdinya çok gülesim var.
Kim tanır feneri!?
Markaya bak markaya :banghead:

?

Para=Büyüklük gibi bir sığ düşüncenizle spor hakkında yorum yapmamanız lazım aslında ama neyse. Size göre o zaman Pana dan hem Doğuş hem Efes daha büyük klup mü oluyor?

Olimpiakos kisitli bütçesiyle marka degil mi. Bunun parayla ilgisi yok. Bu bütçeyle 10 senede 1 final four yapan takim marka degil madara olur anca:DD

Para=Büyüklük gibi bir sığ düşüncenizle spor hakkında yorum yapmamanız lazım aslında ama neyse. Size göre o zaman Pana dan hem Doğuş hem Efes daha büyük klup mü oluyor?
ben sana para=büyüklükdür mü dedim ? nerenden uyduruyorsun ?

örnek verirken gittin pana yı örnek verdin neden GalataSarayı örnek veremedin ? çünkü biz o seviye takımlarda değiliz.

bugün avrupada 10 takım varsa 1 taneside fenerbahçedir maalesef biz bu takımlardan biri değiliz. başarılı olamasalarda her sene el de her alıyorlar. tıpkı bizim 4 senedir şl oynamamız gibi düşün.

okuduğunu anlayacak kapasiten yok asıl senin yorum yapmaman gerekiyor ama elimizden bişey gelmez yaz yazabildiğin kadar saçmala saçmalayabildiğin kadar.

Olimpiakos kisitli bütçesiyle marka degil mi. Bunun parayla ilgisi yok. Bu bütçeyle 10 senede 1 final four yapan takim marka degil madara olur anca:DD
oli yada pana fenerbahçeden daha büyük markalar, fenerbahçede erkek basketbolda bizden daha büyük marka.

her sene yüksek bütçeleri var ve ligde son 9 senede 5 şampiyonlukları var, her seneye yüksek bütçeyle girdikleri ve girecekleri için el onları en baştan kabul ediyor.

onlar o arenada 10 senede 1 final four yaptılar ve rezil oldular kabul edelim, ee biz kaç kere oynadık kaç kere final four yaptık ?

parayla herşey hallolsaydı cska her sene şampiyon olurdu, ben böyle bir şey söylemedim zaten.

Son düzenleme:
Beyler parayla marka olunmaz evet ama dikkat çekilir, şu an PSG, Napoli, ManC gibi takımlar Avrupa'da yarı final dahi oynayamadıkları halde yatırımları sayesinde nasıl biliniyor, konuşuluyorsa; Fenerbahçe Ülker'de yaptığı yatırım ve kurduğu kadrolar sayesinde kendine bizden çok yer bulmakta. Yani belli bir değer kazanmakta. Zaten kimse dememiş ki Fener bir Pana, Oli, Barça, Real yahut Maccabi?

Young da haklı bu arada.

Son düzenleme:
Üst Alt