A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı!

almancı Ömer gelmem dedi, oynamıyosa şeyimize kadar açıkçası sanırsın Ramos, Boateng...

emre tercihi hoş olmuş, Olcay ve Volkan şebeği hiç hoş değil.

Semih Kaya bu performansiyla degil milli takim anadolu kulüplerinde bile forma giymesi skandal, yasin artik zam isteginden vazgecmistir belki, gökhan töre nin olmamasi kesinlikle dogru bence son macta takimi resmen sabote etmistir... alper potuk karaktersizin numaracinin önde gidenidir, emre mor tercihi daha dogru...yalniz kadromuz kagit üstünde gercekten zayif,pek bir basari beklemiyorum acik futbol oynayip maclarimiz bol gollü gecsin en azindan turnuvayi izleyenler zevk alsin..

Daha önce açıklanan 31 kişilik kadrodan çıkarılanlar:

Ali Şaşal, Serdar Aziz, Mevlüt, Alper, Yasin, Çağlar Söyüncü, Mahmut Tekdemir, Gökhan Töre.

Ahmet Çalık'ın ne işi var yahu Milli Takım'da? Bence Semih ve Ahmet Çalık yerine Çağlar Söyüncü ve Aytaç Sulu alınmalıydı. Ömer Toprak'a çok ihtiyacımız var aslında ancak gelmek istemiyorsa zorla getirecek halimiz yok.

Olcay yerine de Alper olmalıydı.

Emre Mor'un olmasına sevindim, inşallah iyi bir performans sergiler.

Son düzenleme:
biri bana ersana ne oldugunu söyleyebilir mi?

hayir, begendigimden degil de Semih ve Ahmet kazmalarindan 10 kat iyidir, orasi kesin.

1 seneden fazla oldu o olay yaşanalı ayrıca şuan takımda töre olmadığı için gelmesine engel bir durum yok. Ayrıca Teknik direktör diye oraya koyduğumuz ft. bu tarz olayları çözemeyecekse ne diye orada duruyor?

Yav tamam da Hakan mesela çıkıp o olaydan sonra bir şekilde milli takımda oynamak istediğini belli etti

Ömer'de bu yok

1 adım atsa hoca zaten gerekeni yapardı

Gidip de yalvaracak değil sonuçta gel diye

Ya Semih falan kızıyorsunuz da Adam yedek için tutuyor bu sene dışında milli takımın stoperi kimdi ? Şu kadroyu siz eleştiriyorsanız fenerliler Fatih hocayı idam eder o Zaman . Olcay ve Ozan dışında öyle çok göze Batan yok Yasin falanın olmaması çok yerinde ama Adamın 23 kişiden 3 takıntı yapması da eleştirilemez. Emre mor duruyor ya işte adam herkese kulak veriyor, ben gayet hoş buldum kadroyu . Alper falan alınsaydı Mutlu olunurdu heralde . Semih'i olcayı ben de sevmiyorım ama Adamın havuzuna da bakmak lazım , kimi alsan Yalçın'ı mı dede olmuş .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kadroda en büyük eksik, süphesiz ki Emre Bölezogludur.

Hemen bir kadro kuralim...
Babacan
Gönül - Topal - Semih - Caner
Ozan - Selcuk
Hakan - Oguzhan - Arda
Emre

Forvette muhtemelen kral, ve stoperde Balta gibi duruyor... Ilk 11 asaga yukari böyle olur...

Yalnız tek hatası bana göre Ömer toprak . Töre yerine Ömer'e kucak açmalıydı

Sent from my iPhone using Tapatalk

defans sıkıntılı.

Ömer ağlamak yerine Hakan Çalh. gibi davransaydı o da kadroda olurdu.

Topal-Balta filan izleriz artık. Semihi oynatacagını zannetmiyorum.

Emre Morın çagrılmasi güzel oldu.

Üst Alt