A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı!

Hırvatistan da Kalinic ve Mandzukic kafa atarken... Kim hava topunu savunacak ?

Kovacic, Rakitic ve Modric'e arşı kim defansif baskı ve top kapma yapabilecek ?

Orta saha çok iyi... forvet eh işte... Stoper Facia.

Son düzenleme:
Olcay ve Ismail yerine odun falan götürseydik daha faydali olurdu.

Töre yok buna sevindim, zaten mantikli bir hamle olmazdi ama madem Gökhani almayacaksin niye bu herifi aday kadroya aliyorsun da stoperde sorun cektigimiz bir zamanda neden Ömeri cagirmiyorsun o cakma mafya bozuntusu yerine?

Yasin net bir sekilde Olcay dan daha faydali olurdu, Yasin'in alinmamasi da dogru olmasina ragmen. Bu Semihin torpili nereden geliyor acaba.

İsim isim olarak baktigimizda kotu kadro duruyor ama Takim oyunuyla biseyler yapmaya calisacak ki ben umitliyim bu takimdan gruptan cikar gelen takima gore bir tur daha ilerleriz hayirlisi olsun.

Semih Kaya 24 yasinda... Bütün bu basarilarda Banko oynadi...

Galatasaray:

Bireysel:

• Centilmenlik ödülü. (Beşiktaş maçında hareketinden dolayı): Mart 2014
  • Lassa En Sağlam Defans Ödülü: 1
    • 2014
  • TSYD - Lassa Yılın En Sağlam 11'i (1):
  • Türkiye'de Yılın Takımı (1):

Ama kötü stoper, torpilli ve yeteneksiz... :sleeping:

Ayrıca İzlanda maçında neler yaptığını unutmadık. Bana göre sıradan bir stoper öyle fark oluşturacak bir adam değil.

O kadar da değil bence renktaş gelse en iyi stoperimiz olur net de çok inat etti işte.

Töre olayında sonuna kadar haklı adam ama tamamen kapıyı kapatmamalıydı milil takıma tekrar seçilmek istiyorsa.

terim topaldan mascherano yaratmaya ugrasıyor aklınca ama topalın stoperla alakası yok balta gibi degil yani

kademe almasını resmen bilmiyor adam birebirlerde ise ingiliz macında oldugu gibi direkt düşürüyor

bizim icin en kritik nokta bence topalın stoper oynaması olacak

Semih Kaya 24 yasinda... Bütün bu basarilarda Banko oynadi...

Galatasaray:

Bireysel:

• Centilmenlik ödülü. (Beşiktaş maçında hareketinden dolayı): Mart 2014
  • Lassa En Sağlam Defans Ödülü: 1
    • 2014
  • TSYD - Lassa Yılın En Sağlam 11'i (1):
  • Türkiye'de Yılın Takımı (1):

Ama kötü stoper, torpilli ve yeteneksiz... :sleeping:

Semihi savunuyorsunuz sanırım cok yazık gercekten

Lanet olsun ya Terim'in Ozan denen dombili sevdasi yüzünden stoperde Topal oynayacak.

Hey Allahim ya, bu Ozan kadar abartilan biri yok bu ülkede. Yok yetenekliymis de yok suymus da buymus, bence bariz bir sekilde abartiyor sunuz.

Terim'in en nefret ettigim huyu su devsirme futbolcu yaratma düsüncesi.

CjyYXcOWgAAWEeH.jpg:large

!!!! YALCIN AYHAN NOKTA

O kadar da değil bence renktaş gelse en iyi stoperimiz olur net de çok inat etti işte.

Töre olayında sonuna kadar haklı adam ama tamamen kapıyı kapatmamalıydı milil takıma tekrar seçilmek istiyorsa.

Yani ben öyle görüyorum abi. İzlediğim maçlarda pek bir artısını göremedik. O İzlanda deplasmanında ki hataları da ufak tefek şeyler değildi.

Lanet olsun ya Terim'in Ozan denen dombili sevdasi yüzünden stoperde Topal oynayacak.

Hey Allahim ya, bu Ozan kadar abartilan biri yok bu ülkede. Yok yetenekliymis de yok suymus da buymus, bence bariz bir sekilde abartiyor sunuz.

Terim'in en nefret ettigim huyu su devsirme futbolcu yaratma düsüncesi.

Topal & Balta yapar buyuk ihtimal, boyle stoper hatti mi olur :S

Üst Alt