acun ılıcalı - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

acun ılıcalı

1712096257511.jpeg

Tukkanda tum elamanlara yemek ismarladim bugun..

Cimbomun galibiyetinin serefine de kendime karidesli makarna soyledim.d

Acur abiniz sagolsun ))

Bize afiyet olsun :giggle:

survivor türkiye yunanistandan beri bi var mısın yok musun cem yılmaz, terim falan 1-2 ünlü geldiğinde izlemişimdir

onun dışında 1dk bile acunun kanalını izlediğimi sanmıyorum

Bu arada kendisinin politik ve sakasiz tanimini da yapalim...

Bu sahis, Turkiye'deki medya sektorunde bosa cikan sermaye ve gucun (Uzan ve Aydin Dogan sonrasi (Dogan holding eskisi gibi degil, kurtarabildigini kurtardi o tufanda 2012-2015) ) o sermayenin yerini aldirilmis (edilgen!) kisidir. Normalde, en fazla kamera tasiyip hadi bilemedin "maraba televole" yapabilecek bir adamken, sistem, guc ve siyasi mafyatik boslugu kullanip adabina uygun hareket ederek bugunlerine gelmistir.

Kendisi acikcasi siradan vasat bir muhabir ve hatta roportajcidir, gunumuz yotuber seviyesinde, bunun disinda da kacin kurasi kurnaz bir tiptir ve dahi fenevbahce amigosudur.

Bizim imparatorumuz Fatih hocamızın dostu bu herif.

Ve bu medya maymunu bugün hazırladığı videoda , fatih terimi de açık açık hedef gösterdi , resmini kullanarak.

Su saatten sonra Fatih terim bu herifle poz verip dostane ilişkilerde bulunursa İmparator degil sadece eski bir Td olarak kalacaktır hafızalarda.

Ve bu herif Okan hocanın kankası. Bununla hazırlık maçını yaptırdı. Şikecileri kurtarmak için allahyar gibi bir herifin bonservisin yarısına milyonlar verdi ve o herif sezon başında Torreira’yı sakatlamıştı.

Üst Alt