acun ılıcalı - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

acun ılıcalı

Güç kimdeyse ona dümen kırarak yol alan şahıs, adalet ve isyan derken önce tropik ve kavga ile Reyting aldığı aptal turnusolu kendi yarışmalarına baksın.

2006 Denizli de konfetiden 10 dk oyun durdu toplam 14+ 2-3 dk maç oynatıldı. O sezon Özgün Türkalp’ler elle kolla atılan golleri sayıp, duran topta Luciano’nun milletin tepesine çıkıp faulle attığı golleri sayarken hak, puan almasa küme düşecek takım oyunu geciktirince gasp oluyor. Ayrıca benim gibi dinazorlar bilir o maçta Yusuf uzatmalarda oyundan çıkarken diğer maçlar bittiği için kümede kalmayı garantilemişken Denizli, kümede kaldık Fener’e salın maçı demişti. Bulabilen varsa full kayıtı bulsun çıkarsın.

2011 de şike yaptınız delili toplayan 5 yıl sonra suç örgütü diye kumpas dediniz, öncesinde yaptık ama radara yakalandık diye efsaneniz Aykut Kocaman demişti.

2012 play-Off’ta GS’liler tribünde kalp krizinden öldü siz biz burada şampiyon yapmayız diyip stadı yaktınız

Kurşunlanma olayında Fener otobüsü değil Rize kurşunlanacakken yanlışlıkla sizin otobüs kurşunlandı faili meçhul diye algı kastınız. Belki de onu da siz yaptınız habermiz yok.

Diğeri doğuştan zengin züppe, bu da sonradan kendini bir bok sanan yeni zengin.

Parası olmasa kimsenin şeyinin ucunda bile olmayacak adam kanaat lideri olmuş. Seviyesiz amigo it.

Bunun ne pislik olduğu bizim CL maçlarında ortaya çıkmıştı en geç zaten anlamayanlar için.

Diğeri doğuştan zengin züppe, bu da sonradan kendini bir bok sanan yeni zengin.

Parası olmasa kimsenin şeyinin ucunda bile olmayacak adam kanaat lideri olmuş. Seviyesiz amigo it.

Bunun ne pislik olduğu bizim CL maçlarında ortaya çıkmıştı en geç zaten anlamayanlar için.
ben buna 2008de isvicredeki avrupa sampiyonasinda denk geldim tesadüf olarak stadin arka tarafindan kaciyordu daha ilk bakista anliyorsun ne bicim 1 mikrop olduguna

arkadas fenerli foto cektirmek istedi ben kicimla bile bakmadim

buna nasil sevgi ve saygi besliyor insanlar anlamiyor, kesinlike sadece parasi ve medya gücünden dolayi yalakalik yapiyorlar

saygi duyulacak 1i kesinlikle degil

Üst Alt