AL 22/23 B Grubu M:6 | Dinamo Kiev 0-2 Fenerbahçe | MS | 3 Kasım - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 22/23 B Grubu M:6 | Dinamo Kiev 0-2 Fenerbahçe | MS | 3 Kasım

bundan sonra modların ve üyelerin istediği şekilde yorum yapacağım bu maç konusuylada başlıyorum fener balı devam ediyor yine bala şeye kazanmışlar bu balon illa ki patlayacak sadece gecikiyor

Sans onlarda, hakem bizim aleyhimize caliyor, gruplari kolaydi vs golgelemeye gerek yok.

* Okan Rennes, Kiev ile oynasa bu kadar puan toplar miydi?

* Aleyhimize caliyorlar ama futboldan cok mu memnunsunuz?

* Sans hep mi onlarda hic mi bizden yana olmadi?

JJ oynatiyor takimi hem de adi duyulmamis topcularla. TR ligi kazanirlar ama UEL mumkun degil ne yazik ki.

Sans onlarda, hakem bizim aleyhimize caliyor, gruplari kolaydi vs golgelemeye gerek yok.

* Okan Rennes, Kiev ile oynasa bu kadar puan toplar miydi?

* Aleyhimize caliyorlar ama futboldan cok mu memnunsunuz?

* Sans hep mi onlarda hic mi bizden yana olmadi?

JJ oynatiyor takimi hem de adi duyulmamis topcularla. TR ligi kazanirlar ama UEL mumkun degil ne yazik ki.
Daha zorundan Roma Gladbachlı gruptan Başakşehir'le lider çıktı. Sporting'i eledi.

Dün açtım rennes maçını izledim 90dk uçan kaçan harika über takım dedikleri takım iç sahada Aek larcana'ya karşı oyun üstünlüğü bile sağlayamadı.Uefa avrupa liginin en kolay grubuna düştüler gene de lider çıkmak başarıdır tabii.Bunların oynadığı topta bir numara yok ama inanılmaz biz pozisyon şansı var kaleyi tutan toplarının %80i falan gol oluyor her maçta.Okutup üflettiler mi ne yaptılarsa artık gerçekten çok ilginç
Okuyup ufletmeyle de alakasi yok. Adamlar basketbol oynar gibi son dakikalar tac kullanirken kale cizgisinin orada boş adam birakıp orta açılan yere boş koşu attırdı sonuc olarak kaleci kurtardı bak basit bir taç. Demek neymiş çalışinca pozisyon üretiyormuşsun.
Biz ne yapıyoruz topa gps koordinatı verip ceza dahası içindeki 18 oyuncu arasindan bizim oyuncuların kafasına gitmesini bekliyoruz. Şimdi tacta bunu yapan adam antrenmanlarda nerelerden kaç tane şut çalıştırıyordur.
Aslında futbolda motto bu olması lazım degil mi? Son posizyonmuş gibi skoru alacak şutu çek 30 tane laubali şut çekeceğine son haftalarda emin ve abdulkerime gelen ceza sahası içinde boş kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyondan 2 tane olsa yeter. Ki biz aynı pozisyonu macta en az 5 kere yaşıyoruz.
Gecen sene hadi az pozisyona giriyorduk kaçırıyorduk ama istatistiksel olarak bu kadar kötü yansımıyordu. Kerem gibi bir performans yaratabildik. Bu sene geçen snenin 5 katı pozisyona giriyoruz 5.kat daha kötüyüz.
1 golle şampiyonluğu kaçıran takım birde bunu yapan.
Pozisyonların değerini maalesef bilmiyoruz.
Icardiye şut öğretemezsin mertense nasıl şut çekeceğini gösteremezsin senle alay ederler li adamin sayılmayan golune şapka çıkarırsın şu ligde aynısının olmasını çok zor görüyorum çünkü kalite kaybedilmez. Peki ne olmalı sen çalısmayan adam paslanır yani bu net.

Bir süre forumda ve sosyal medyada gözlemlediğim genel zeka düşüklüğü sebebiyle yazmıyordum buralara. Bu süre zarfında burada işler daha kötüye gitmiş belli ki zira Galatasaray taraftarı medyada yapılan propagandaları öyle güzel yutmuş ki gelip burada boş boş maval okuyor fb süfer eeeeeaaabi diye. Geçen youtube da Demirkol'un programının başlığını gördüm FB ezber bozuyor yazıyordu. :red:

Malum yıkama yağlamanın aslını merak edip 4-5 maç oturup izledim. Organize gollerine denk gelmedim. Pres yapıp o karmaşadan bir şeyler çıkarıyorlar. Penaltısız aldıkları kaç maç varmış acaba bu fb güzellemesi yapan arkadaşlar açıklarlar ise sevinirim. Sırf attıkları golün 6sını , altyapıda forvet oynayan topçuyu stoper oynatan, sonra oyuncuyu 3. lige postalayan Kasımpaşa maçında attılar. Ne var arkadaşlar pres dışında şunu iyi yapıyorlar denebilecek lütfen anlatın biz de öğrenelim. Hedef maçların hepsinde leş gibi top oynadılar. Konya ,BJK , iki tane Rennes maçı ve Başakşehir maçlarında sadece Rennes maçının 2. yarısında iyi denecek oyunları var , bunlardan sadece Başak maçını aldılar o da kaleci hediyesi. Siz size satılan zokaları yutup kendi hocanızı takımınızı gömmeye devam edin , daha çok ağlarsınız.

Gece o kadar övülen Arda'nın yaptığı işlere bakayım dedim boş kaleye gol ve kornerden asist yapmış. Dün Twitter'da dönen propaganda düşünülünce pek zayıf bir performans.

Siz Fb süfer eeeeeaaaaabi diye gezmeye devam edin ama.

Yav o değil de sokakta herkes Fenerbahçe formasıyla geziyor ulan yokluk adama neler yaptırıyor görün de ibret alın...

Üst Alt