AL 22/23 B Grubu M:6 | Dinamo Kiev 0-2 Fenerbahçe | MS | 3 Kasım - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 22/23 B Grubu M:6 | Dinamo Kiev 0-2 Fenerbahçe | MS | 3 Kasım

Gruptan şans eseri çıktıkları ortada bu gruptan eskişehirsporda çıkardı,hikmet karamanda çıkartırdı

Lig zaten şaibeli onu hiç saymıyorum

Esas türkiye kupası başlasın o zaman görücez gerçek güçlerini

Ordada iyi giderlerse zaten o kupanında bi önemi yok süt kupası

Asıl dünya kupası başlasın bakalım jesus fbyi dünya şampiyonu yapabilecekmi,o zaman başarıdan belki bahsederiz

Rennes 4-5 tane atar genel averajla işi götürür diyordum. Gerizekalılar Larnaca'yı yenememişler bile. Hayır bir de gitmiş rotasyon yapmış zaten rahat yenerim diye. Skoru alamayınca sonradan oyuna almış ama işe yaramamış. Kuşlara gelince; ben ilk Jesus geldiğinde hocalığıyla ilgili şüphem yoktu zaten, iyi bir hoca ama oyuncu ilişkisi anlamında burada problem yaşayabileceğini düşünüyordum. Yani klasik takımın papazlarının hocayı yemesi olayıyla karşılaşabiliriz demiştim. Adam ağırlığını fazlasıyla koydu ve takımın yıldızı hoca durumuna geldi. Böyle olunca da futbolcularda kafa kaldıracak cesaret yok. Gerçi skorlar da şu an yardım ettiği için öyle bir ortam yok. Gerektiğinde rakiplerden de ders almak lazım. Ülkenin futbol stiline uygun bir hoca bulabilirsek gerekiyorsa en yüksek maaşı ona verip getirmemiz lazım. Okan'ı şimdiye kadar başarısız bulduğum için demiyorum, genel anlamda hoca için paraya kıymak lazım. Zaten bir tane oyuncu parlatıp satsa maaşını fazlasıyla çıkarır. Jk, Başak maçlarından en az 4 puanla çıkmamız lazım. Ama aksi bir durumda eğer hoca arayışına girecek olursak söylediklerim geçerli, paraya kıyıp getirebileceğimiz en iyi hocayı getirmeliyiz.

Bizde kötü felan değiliz bu hakemlere rağmen topladığımız puan iyi ama bizi kötü gösteren şey maalesef fenerin oynadığı oyun.
İki seçenek var ya form durumlarının düşmesini bekleyeceğiz "bu olur mu bilmiyorum elimizde olan bisey değil bu?"
Yada biz daha iyi olmaya çalışacağız, ben ikincisini tercih ederim zaten Türk futbolu da bu şekilde gelişir.
Öyle yok balla kazanıyorlar, yok şanslılar, yok bide şu rakip gelsin demekle bir yere varacağımızı düşünmüyorum, böyle düşünürsek yerimizde sayarız, zaten fener bu anlattiklarim fener taraftarının profili aslinda. Yıllarca büyük olduklarını, herseyin çok iyi olduğunu anlattilar taraftarlarina ama başarısız olunca sorunu başka yerde aradılar, kabullenemediler, anlamsız kibirleri vardı.
Kabul etmek lazım rakibimiz şuan iyi durumda jorge jesus çok fark yaratiyor

Sans onlarda, hakem bizim aleyhimize caliyor, gruplari kolaydi vs golgelemeye gerek yok.

* Okan Rennes, Kiev ile oynasa bu kadar puan toplar miydi?

* Aleyhimize caliyorlar ama futboldan cok mu memnunsunuz?

* Sans hep mi onlarda hic mi bizden yana olmadi?

JJ oynatiyor takimi hem de adi duyulmamis topcularla. TR ligi kazanirlar ama UEL mumkun degil ne yazik ki.
evet sezon basından beri inanılmaz şanslılar.evet hakemler gözümüze soka soka bizi katletti,fb bu sayede lider.gayette gölgeleriz.iyi forumlar

Bir süre forumda ve sosyal medyada gözlemlediğim genel zeka düşüklüğü sebebiyle yazmıyordum buralara. Bu süre zarfında burada işler daha kötüye gitmiş belli ki zira Galatasaray taraftarı medyada yapılan propagandaları öyle güzel yutmuş ki gelip burada boş boş maval okuyor fb süfer eeeeeaaabi diye. Geçen youtube da Demirkol'un programının başlığını gördüm FB ezber bozuyor yazıyordu. :red:

Malum yıkama yağlamanın aslını merak edip 4-5 maç oturup izledim. Organize gollerine denk gelmedim. Pres yapıp o karmaşadan bir şeyler çıkarıyorlar. Penaltısız aldıkları kaç maç varmış acaba bu fb güzellemesi yapan arkadaşlar açıklarlar ise sevinirim. Sırf attıkları golün 6sını , altyapıda forvet oynayan topçuyu stoper oynatan, sonra oyuncuyu 3. lige postalayan Kasımpaşa maçında attılar. Ne var arkadaşlar pres dışında şunu iyi yapıyorlar denebilecek lütfen anlatın biz de öğrenelim. Hedef maçların hepsinde leş gibi top oynadılar. Konya ,BJK , iki tane Rennes maçı ve Başakşehir maçlarında sadece Rennes maçının 2. yarısında iyi denecek oyunları var , bunlardan sadece Başak maçını aldılar o da kaleci hediyesi. Siz size satılan zokaları yutup kendi hocanızı takımınızı gömmeye devam edin , daha çok ağlarsınız.

Gece o kadar övülen Arda'nın yaptığı işlere bakayım dedim boş kaleye gol ve kornerden asist yapmış. Dün Twitter'da dönen propaganda düşünülünce pek zayıf bir performans.

Siz Fb süfer eeeeeaaaaabi diye gezmeye devam edin ama.
öyle bir övgü var ki fbye şok oluyorum, ankaragücünü yendiler yok efendim ''jesusun taktik sırrı ne?'' diye youtube de program başlığı vardı,''batshuayi yi nasıl gol makinesne çevirdi?'' diye başlık vardı o zamanlar 2-3 gol atmıştı sadece, şimdi yüklenen vole videosunda da ''türk futbolu jesustan önce ve sonra'' diye başlık atmışlar, nerdeyse adama tapılcak, ama bizim için vole de bir videoda, ''bjkde gsyi bozacak yapısı var'' diye başlık var,hiç mi övgü olmaz ben anlamıyom, acaba fb 35 şut çekse bizim gümrük maçı gibi ne başlıklar atılırdı,ben fbnin ilk kez bu kadar övüldüğü dönem gördüm

öyle bir övgü var ki fbye şok oluyorum, ankaragücünü yendiler yok efendim ''jesusun taktik sırrı ne?'' diye youtube de program başlığı vardı,''batshuayi yi nasıl gol makinesne çevirdi?'' diye başlık vardı o zamanlar 2-3 gol atmıştı sadece, şimdi yüklenen vole videosunda da ''türk futbolu jesustan önce ve sonra'' diye başlık atmışlar, nerdeyse adama tapılcak, ama bizim için vole de bir videoda, ''bjkde gsyi bozacak yapısı var'' diye başlık var,hiç mi övgü olmaz ben anlamıyom, acaba fb 35 şut çekse bizim gümrük maçı gibi ne başlıklar atılırdı,ben fbnin ilk kez bu kadar övüldüğü dönem gördüm

Ezber bozuyorlarmış yav pres yaparak. Hoca iyi hoca hiç lafım yok fakat pres gücü hariç takımı öne çıkaracak bir değişim görmedik henüz ama konuşulanlara bakılırsa futbol tarihini yeniden yazıyor JJ. Adamların kahraman yokluğundan en ufak iyi figüre sarılmasını anlıyorum da GS taraftarına ne oluyor onu çözemedim. Takıma hocaya destek olmak yerine yersiz yersiz fb güzellemesi yapıyorlar, aklını yitirmiş bazıları.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yine 🍯 la kazanılmış bir maç. İlk golde hem ofsayt hem kaleciye faul var. İkinci golde kiev defansı mallık yaparak batsunun peşinden koşuyor boşalttıkları alandan arao cıkıp vurup golü atıyor. Rennes maçında yine batsu rakibi faulle sırtına alıp emrenin önünü açıyor hakem golü veriyor. Bu 🍯 nereye kadar sürecek hiçbir planlama yok bişey yok her zaman ilk golü penaltıyla bulup rakibi açamassın. Her zaman olduğu gibi hızlı giden atın boku seyrek düşecek

Kabul edelim baskili oynuyorlar ve cok guzel bir hava yakaladilar. Diger yandan cok fazla icerde oynadilar, futbol sansi yanlarinda ve havalar guzel.
Her galibiyetten sonra bakiyorum resmi hesap 7 veya 8 paylasim yapiyor. Lisede ilk defa sevgili yapmis kizlar gibiler.
Patlarlar mi bilemem ama butun sezonu boyle goturmeleri imkansiz. Havalar soguyor, kar kis olacak, bu kadar eforlu oynamak zorlasacak. Rakipler vitrin maci olarak gormeye baslayacak. Deplasman maclari baslayacak ve umuyorum bu futbol sansi butun sezon yanlarinda olmayacak.
Butun bu sevincin pariltinin altinda buyuk de bir korku var, ya yine dusersek diye. Her sey guzel giderken ucup kacmak kolay. Bir iki macta saha sonuclari gelmeyince nasil davranacaklari cok onemli. Zaten mac icinde bile Altay'a nasil davrandiklari ortada. Eger testiyi kirmazlarsa sampiyon olurlar ama testi sircadan yapilmis, kendi kendine bile kirilabilir.
Biz isimize bakip topumuzu oynayip, maclari kazanmaliyiz. En buyuk dayanaklarindan bir tanesi de bizim basarisiz olmamiz.

Üst Alt