AL 22/23 Son 16 M:1 | Sevilla 2-0 Fenerbahçe | MS | 9 Mart | CBC Sport - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 22/23 Son 16 M:1 | Sevilla 2-0 Fenerbahçe | MS | 9 Mart | CBC Sport

Biraz yorumlara baktım da yine başkalarıyla farklı maç izlemişim. FB'liler tek pozisyonla 2 -0 yenildik dediklerini gördüm hatta Önder Özen falan rastlantı, şans diyor. Yahu 2. devre Altay kaç tane pozisyon çıkardı. Kafa, ceza sahası içinde şut hatta bir tane de Lamela'nın altı pastan çok kötü farklı şutu. Oysa bazı izlediğim yorumcular Fener hiç pozisyon vermemiş gibi konuşuluyor. Çok övdükleri ilk yarıda da net pozisyonları 3 tane. Sevilla'nın attıkları goller dışında onlarında 3 tane net pozisyonu vardı. Gerçekten bu Fener'in bu oyununa iyi diyorlarya Fener yorumcuları iyi kandırıyor FB taraftarını.

Biraz yorumlara baktım da yine başkalarıyla farklı maç izlemişim. FB'liler tek pozisyonla 2 -0 yenildik dediklerini gördüm hatta Önder Özen falan rastlantı, şans diyor. Yahu 2. devre Altay kaç tane pozisyon çıkardı. Kafa, ceza sahası içinde şut hatta bir tane de Lamela'nın altı pastan çok kötü farklı şutu. Oysa bazı izlediğim yorumcular Fener hiç pozisyon vermemiş gibi konuşuluyor. Çok övdükleri ilk yarıda da net pozisyonları 3 tane. Sevilla'nın attıkları goller dışında onlarında 3 tane net pozisyonu vardı. Gerçekten bu Fener'in bu oyununa iyi diyorlarya Fener yorumcuları iyi kandırıyor FB taraftarını.
Medyada ekstra fb övmesi var.Nereden geliyor bu düşünce bilmiyorum.Gerçekten iyi oynasa oynadı derim ama dediğin gibi fenerde bir cacık yoktu.Sevilla ilk yarı her topu ileri diktiğinden dolayı fbyi iyi gördüler.

Aynen öyle. İlk yarı ilk yarı diyip duruyorlar da bir bok yapmadılar yine. Sevilla'yı mahalle takımı, bala göte gol atmış, FB'de 20 şut çekmişte şanssızlığından yenilmiş gibi salak salak yorumlar

İlker fener iyiydi ikinci izleyemedim uyuyakalmışım rüyamda maç 4-7 bitiyordu

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt