AL 22/23 Son 16 M:1 | Sevilla 2-0 Fenerbahçe | MS | 9 Mart | CBC Sport - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 22/23 Son 16 M:1 | Sevilla 2-0 Fenerbahçe | MS | 9 Mart | CBC Sport

2. maça dair tek umudum 2.yarının başında giren elemanın sevilla orta sahasını toparlamış olması.Yoksa gerçekten kepaze bir takım Sevilla kadıköyde 3-4 yerde gram şaşırmam.

Fenerbahçe iyi falan oynamadı. Tek stoperle oynayan takıma karşı bu kadar pozisyona girmeleri normal. Sevilla'nın stoper bölgesindeki oyunculardan sadece Kouassi orjin stoper. Gudelj orta saha Telles sol bek. Hatta bu takıma gol atamamaları tamamen kepazelik. Sevilla'nın ne biçim kadro planlaması var anlamadım adamlarda stoper yok neden devre arası stoper almamışlar bu takıma enteresan. Marcao sezonu kapattıysa bunlar bu sezon küme düşer.

Fenerbahçe iyi falan oynamadı. Tek stoperle oynayan takıma karşı bu kadar pozisyona girmeleri normal. Sevilla'nın stoper bölgesindeki oyunculardan sadece Kouassi orjin stoper. Gudelj orta saha Telles sol bek. Hatta bu takıma gol atamamaları tamamen kepazelik. Sevilla'nın ne biçim kadro planlaması var anlamadım adamlarda stoper yok neden devre arası stoper almamışlar bu takıma enteresan. Marcao sezonu kapattıysa bunlar bu sezon küme düşer.
Tek orjin stoperleri Kouassi olmasına rağmen en çok aksayan da o oldu. İşin ilginç yanı da burası. Fenerin girdiği pozisyonların bir çoğu bu elemanın top kayıplarından kaynaklandı.

Fq0ASsMXgAIW6uM

Üst Alt