Albert Roca Pujol | Kondisyoner - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albert Roca Pujol | Kondisyoner

Cevap: Albert Roca Pujol l Kondisyoner

şeker gibi adamsın roca. nasıl bir kondisyon yükledin takıma. ilk yarının sonlarında bu takım uçuşa geçer.:ciftetelli::ciftetelli:

Bence ekibin içindeki en fanatik Galatasaraylı .İlk Türkçe kelimesi "galatasaray ruhu" ydu ,şimdi de kendi sitesine "söz konusu Galatasaray ise gerisi teferruattır" pankartını eklemiş.

Çok güzel ya:)

El blog de Albert Roca, Tecnico de Futbol - Soccer profesional

Süper.

Ayrica sen de süpersin, süper isler yapiyorsun bu forumda :)

(5 d. icinde sayende Elanonun Asitini ve simdi de bu güzel olayi gördüm)

Süper.

Ayrica sen de süpersin, süper isler yapiyorsun bu forumda :)

(5 d. icinde sayende Elanonun Asitini ve simdi de bu güzel olayi gördüm)

İltifatlar için teşekkür ederim:)

bu tip ayrıntılarla uğraşmayı cok severim futbolun teknik takniğinden daha eğlenceli geliyor bana

Röportajımda bende böyle yapmaktan hoşlanıyorum demiştim ama baya bir solladın beni. Ben artık hiç araştırma yapamıyorum :)

olmaz tek başıma bu kadar araştırma yapamam sende destek olman lazım:)

Ayrıca bugun gstv'de florya günlüğü programında , roca'nın pestilini çıkartılar bizim futbolcular.

Adama alta kalanın canı cıksın diyerek üstüne atladılar en tepede de sabri vardı:)

Bir de bir güzel suladılar adam neye ugradığını sasırdı ama görüntüler cok güzeldi tam bir kolej havası izlenimi uyandırıyordu.

bu Puyol Kondisyoner falan değil arkadaş bana kimse masal anlatmasın.

a.çakar

anca roka olur zaten :D

Manisa maçında takım adına tek olumlu gelişme, yaptığımız o sıkı prese rağmen oyuncuların maç bitene kadar yorgunluk belirtisi göstermemesiydi. Vallahi helal olsun Roca'ya. Takıma ne yapıyor da bu kadar diri kalıyor oyuncular anlamıyorum, ekstra bir ciğer falan mı monte ediyor acaba :)

Manisa maçında takım adına tek olumlu gelişme, yaptığımız o sıkı prese rağmen oyuncuların maç bitene kadar yorgunluk belirtisi göstermemesiydi. Vallahi helal olsun Roca'ya. Takıma ne yapıyor da bu kadar diri kalıyor oyuncular anlamıyorum, ekstra bir ciğer falan mı monte ediyor acaba :)

Oyuncu o yüklenen kondisyonu iyi kullanamadıktan sonra pek başarılı olunduğunu söyleyemeyiz.

Yine de en azından pili bitmeyen bir takımımız olduğunu görmek güzel. Fiziksel anlamda sıkıntı çekmeyecez bu sene.

‘Bu kadar yorulmazdık!’

Florya’da basın ve taraftara kapalı olarak günde iki idmanla hazırlıklarını sürdüren Elano, Kewell ve Arda gibi yıldızlar, Roca’nın özel programıyla adeta işkenceye uğradı! Fizik kondisyon çalışmalarıyla oyuncuların pestilini çıkaran Roca’nın bu idman uygulaması karşısında oyuncular, “Keşke biz de Graz’a gitseydik. Sahada bu kadar yorulmazdık herhalde” demekten kendilerini alamadılar.

Muhteşem adam bu Roca. İyi ki gelmiş hakkaten. Kewell bile 90 dk. yı çıkarıyor yani geçen senelerde 60-70. dk lerde hep oyundan alınırdı ama bu sene 90 dk. oynuyor, öyle ki antu.com'dan bi yorumda "Dk. 90 olmuş bu adam hala depara kalkıyor bu işin içinde bi iş var ama..." denmişti. :)

Cevap: Albert Roca Pujol | Kondisyoner

İnanılmaz ayıp ediliyor yalnız bu topic boş bırakılarak.Hafta içi maça çıkmayan ve geçen haftaki kadroya rotasyon yapmış bir Beşiktaş 70ten sonra geriye dönemiyor bize 2-3tane kontraatak şansı veriyor.Biz 90 dakika boyuncu topun arkasına hıphızlı dönebiliyoruz.Fenerbahçe 75den sonra ölüyor.3e 1 pozisyondan gol yiyor.Ve bizi bu fizik gücünde kalmamızı sağlayan bu adama bir teşekkür edilmiyor.Helal olsun Pujol helal olsun Carlos.:007:

Teşekkürler hocam büyüksün. Takım gerçekten yorulmuyor, son dakikalara kadar savaşıyor.

Bu sene yapılan en yararlı transferlerden bir tanesidir Albert Roca...

önceki perşembe madritte oynadık

iki gün sonra derbi maçında

ve takımımızın kondiksiyonu hakkına tek söz söylenemdi

bu gerçekten iyi bir gelişme

özellikle önceki yıla göre

Üst Alt