Albert Roca Pujol | Kondisyoner - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albert Roca Pujol | Kondisyoner

Cevap: Albert Roca Pujol | Kondisyoner

Daha 3 gün önce maç yaptık yahu nedir bu kondisyon :D ? Bir de sürekli önde bastık, pres yaptık ve ofansif oynadık.

Helal olsun hocam sana. Bu konu sürekli canlı olmalı beyler, yakışmıyor vallahi böyle...

kendi blog'unda söz konusu galatasaray ise gerisi teferruattır asılı pankart resmini koyması çok hoş olmuş :)

Albert Hoca bu takımın kondisyonu son 15 dk. yerlerde resmen:( .Acilen bir şeyler yapılması,önlemler alınması lazım.

Geçen sene yaptığının tersini uyguluyor takım ki Avrupa'da takımlar bunu "genelde" yapar geç form tutup sonradan açılmak iyi başlayıp kötü gitmekten daha iyidir

Geçen sene yaptığının tersini uyguluyor takım ki Avrupa'da takımlar bunu "genelde" yapar geç form tutup sonradan açılmak iyi başlayıp kötü gitmekten daha iyidir

Çok iyimser bir yorum almış lakin harbiden böyle birşey olabilir ki hiç düşünmememiştim. Umarım söylediğin gibidir.

Belki Rijkaard ve kondisyonerler takımı ligin son haftasına kadar dinç tutabilmek için bu tarz bir yönteme başvurmuşlardır. Yani umarım öyledir.

Acaba

Wolfburg, Schalke , Stutgart, Bayern Münich, Roma, Udinese, Bordeux, Lyon gibi takımların son sıralara yakın oynamasının sebebi bu mu?

saçmalamayın artık , gidin de biraz araştırın pujol kimmiş sonra gelin konuşun.

ben pujolun kendisini tanımam etmem.takıma verdiğine bakarım. 20. dakkadan sonra dili dışarda geziyor oyuncular

KÖR MÜSÜN? sadece bunu diyorum.rijkaardcı kör arkadaslar var takım kötü ama rijkaard iyi diyorlar.20 dk da 11 futbolcunun hepsinin dili dışardaysa tesadüfmü bu? cevatın eline su dökemez bu.

Üst Alt