Ali Koç: "Bank Asya Ligi Talebimiz Olmadı" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Bank Asya Ligi Talebimiz Olmadı"

Cevap: Ali Koç: "Bank Asya Ligi Talebimiz Olmadı"

Biz takımımıza yardım toplarken "dilenci" olduk.Ama fblilere bakıyorum da kendilerini "cefakar" taraftar yapmışlar,ilginç :asd:

Mevlam neyler,neylerse güzel eyler.

Sanki savas olmus gibi konusuyor birde. Ne gerzekmis. Koc Holdingi bu adami yakinda ceker ortadan.

bundan sonra beyaza beyaz dese bi fb li ona da inanmam siyahtır derim bunlar kadar yalancı adam yok

adamlar kutulus savasi yapiyorlar, sikeci sikeciler oglu sikeciler sizi, utanmaz sikecilerin sikecisi sikebahce

antu'da bir kac fb'li celiskiden bahsetmege kalkmis, derhal "Antu FB forumu, burda kendi fikrini soyleyezsin" diye bastirmislar. :) Antu'yu kesin fb yonetimine bagli birileri yonlendiriyor. :)

TFF halen koruyor, bunlar da TFF bize karis zanediyor. Son 3 gündür kirk defa PFDK'ya sevk edilmeleri gerekiyordu.

Gerçekten acınacak haldeler. Ne söylediğini bilmeden saçma sapan açıklamalar yapıyorlar, arkasında da duramıyorlar.

Biraz agir bir konusma olacak ama bir pkk birde bunlar, adamlar resmen ülkei bölmeye calisiyorlar. Kusura bakmayin ama böyle sacma sapan konusmalardan sonra ben bunu cikardim. Yazik! Aziz Yildirim diye bir herif 13 yildir istedigini yapti, herkez tapdi, sonunda kocaman kulübü fena halde bip bipleyip sikeye soktu. Simdi de Koc gibi herifler sacma sapan konusuyor.

bence fenerbahçe yönetimi düşeceklerini anladı ve boylece sezor ortası değil de şimdi düşmek istiyor. Bide 1-2 gün yöneticiler sanki aziz yıldırımın suçlu olduğunu anladı çünkü 2 gün içinde konuştuklarınında onun adını anmadılar....

Olmasi gerekende bu. Simdi düsmeliler. Kimse adamlarin iki yil kaybolsun demiyor. Ama kendileri böyle istedi.

Ulan bu Aziz gram FB'yi seviyorsa, o zaman iki yil kaybetmemeleri icin itirafda bulumali. Yoksa Iddianamyi bekleyecekler.

Üst Alt