Ali Koç: "Bank Asya Ligi Talebimiz Olmadı" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Bank Asya Ligi Talebimiz Olmadı"

Cevap: Ali Koç: "Bank Asya Ligi Talebimiz Olmadı"

bence fenerbahçe yönetimi düşeceklerini anladı ve boylece sezor ortası değil de şimdi düşmek istiyor. Bide 1-2 gün yöneticiler sanki aziz yıldırımın suçlu olduğunu anladı çünkü 2 gün içinde konuştuklarınında onun adını anmadılar....

Dusmek falan istemiyorlar. Federasyonla da problemleri yok bence. Olay sadece taraftar kart ve yardim kampanyasi reklami. TFF'nin hic bir zaman da kendilerini dusurmeyeceklerini dusunduklerine de eminim. Yani bence oyledir.

Cevap: Ali Koç: "B.Asya Ligine Düşürün Talebimiz Olmadı"

uyarma hakkı yok arkadaşım belki o insan o şekilde allaha ulaşıyor ,kul ile allah arasına ne hakla girip kulu uyarma hakkını kendinde görüyor...

Her kes bir birini nezaket kurallari cercevesinde uyarabilir. Uyaran ve uyarilani baglar. Uyarilan ya ayni cercevede kabul eder uyariyi, ya da etmez.

Bu camiada her kes ikiyüzlü.Yeri gelince şov için küme düşmek istiyorlar yeri gelince de böyle bir talebimiz olmadı diyorlar.Fenerliler bunların gerçek yüzünü niye görmüyor anlamıyorum.

dünde dediğim gibi mahallenin delikanlı hırçın çocuklarını oynuyorlar.

son derece başarısızlar.

Bu camiada her kes ikiyüzlü.Yeri gelince şov için küme düşmek istiyorlar yeri gelince de böyle bir talebimiz olmadı diyorlar.Fenerliler bunların gerçek yüzünü niye görmüyor anlamıyorum.

51486_l401hyy27d_l.jpg

dünde dediğim gibi mahallenin delikanlı hırçın çocuklarını oynuyorlar.

son derece başarısızlar.

Mahallenin hırçın kabadayı çocuğu vardı. etrafında da yancıları. bıçkın delikanlıyı kodese attılar etrafındaki yancılar önce biraz dayılandı millete ama polis gelip jopu gösterince başları önlerinde önleri ilikli gözden kayboldular. bunların da durumu bu

Bu fenerliler cok kurnaz. Fenerasyon aslinda bunlari dusurmek istemiyor ve dusumeyecek zaten. Bunu fener de biliyordu. sadece bu sezon icerisinde, eksi puan verecekti. plan

boyledi. Zaten play off sistemi, feneri korumak amacli bu sezon uygulanacak. Bu fenerasyonun cok acik bir hediyesi fenerbahceye.Buna yuzde yuz eminin. Ikide birde nihat ozdemir falan bosuna tff i ziyaret etmedi. birde utanmadan tff demezmi, bu yil play off dan memmun kalmassak, oteki seneler yine eski sisteme geceriz. Bu resmen sahtekarlik.

Hersey acik acik ortada. iste sadece bir seyi hesaba katamadilar. O da UEFA.

Uefa nin son dakika goluyle, birden ruzgar tersine dondu, ve fener ve Mehmetaliaydinlar birbirlerine dusman kesildiler.

Aslinda fenerasyon halen fenerbahceyi koruyor. tff fenerasyon, diyorki aslinda, ya tamam avrupa kapisini size kapattik, ama merak etme, ligden sizi dusurmeyecegiz.

fenerde bunu bildigi icin, boyle duygu somurusu islere giriyorlar. medya ve milletti kandirmaya calisiyorlar.

Ama onemli degil, uefa nin hamlesiyle, butun avrupa ya rezil oldular. dusmekten beter oldular.

Neyse...yaziklar olsun bunlara. Herseyleri yalan dolan.

asena'ya, didem 'e ders verirsiniz siz ders.

Bu nasıl bir oynaklıktır,bu nasıl bir kıvraklıktır.

ha federasyon ha Şb

Danışıklı dövüş yapıyorlar.

Allah bir deseler inanmayacaksın bunlara.

Inceden de mesaj verdiler. Simdi düsüremeyen sonrada düsüremez diye. Amac'da zaten bu, TFF'yi etki altina almak.

1. UEFA'nin Türkiye ile derdi olsa Trabzonspor'u almazdi Sampiyonlar Ligine...

2. Sen nekadar büyüksün Allahim. Daha dün bize Fakir Fukara edebiyati yapiyorsunuz diyenler, alamayacagimiz Topçu yok diyenler, ekpnomisini Real Madrid gibi gösterenler TV de resmen Para dileniyorlar..!!

3. Ben artik bu Sike olayinda sirf Fenerin adinin geçmesinden biktim.. Sivas, BJK ve Eskisehir hatta bitmos Transfer Stancu'yu 300 bin Dolara almadik diye Sov yapip Galatasaray'i küçümseyen ve Keita Transferinde Galatasaray kendilerine çelme atinca üsulsuzluktan bahseden MIY da bi zahmet anilsin..

federasyon ve fener güzel senaryo yapıyorlar. ulan sampiyonlar liginden men ediyon düşürceksin. uefa ben gelirim soruşturma yaparım deyince hemen uygulama yapıyonıuz serefsizler. milletimi uyuytuyosunuz. biz okadar salakmıyız. ne iş cevirdiginiz anlamıcaz.

Arkadaslar bulamadim, UEFA'nin zero tolerans talimatnamesini sayfalarinda bulamadim. 2007'de yürürlüge gecen. Bulan olursa bir zahmet Linkini koysun. Sikeye karismis takimlarin düsürülmesi gerekiyor diye hatirliyorum o yüzden.

[video=youtube;JnIu5-HvUPE]https://www.youtube.com/watch?v=JnIu5-HvUPE[/video]

Ali Koç: ''Bank Asya'ya Düşürün''-26.08.2011

Ali Koç: "Bank Asya Ligi Talebimiz Olmadı"-27.08.2011

:eek: Daha fazla bir şey söylemeye gerek var mı ? Şerefli olma taklidi,1 gün bile sürmemiş yazık...

inşallah sezon içinde düşme cezası filan almazlar ama ligi son sırada tamamlayıp sezon sonu ağlaya sızlaya düşerler, rezil herifler :mad:

Üst Alt