Aşk Acısı Nasıl ve Ne Zaman Geçer? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aşk Acısı Nasıl ve Ne Zaman Geçer?

üniversitede özellikle erkek nüfusun fazla olduğu bölümlerde okuyan kızlardan uzak durmak lazım şahsen ben durdum

2 seneye geçer

Çeptalk

Ayni seyleri biz de yasadik be kardes. Kendi hikayemi okumus gibi hissettim.
O dönemlerde hayat tepetaklak olmustu, hatta hep redettigim sigaraya bile baslamistim (biraktim ama simdi).

Neyse ki kiz okulu birakip baska yere tasindi biz de zamanla unuttuk gitti iste. Sabret ve sen de unutmaya calis, ilk günler fena olsa da zamanla düzelecektir.

Ailende onay veriyor mu evlenmemen icin :d neden evlenmek istemiyorsun genellikle cogu erkek evlenmek ister de senin istememeni cozemedim sahsen.

Evet Ailemin yüzünede söyledim.. onlar genellikle kararları bana bırakır ses çıkarmazlar fazla...

neden mi evlenmek istemıyorum ? Çünkü bu hayattan bir beklentim yok.. Heyecan arayan bir kişilik değilim.. yalnız yaşamayı seven biriyim... beni anlaman için ben olman gerekir diye bir söz vardır... buraya ne yazarsam yazayım, içimdeki duyguları ve hissettiklerimi tam olarak yansıtamam... sadece şunu söyleyebılırım hiç evlenmeyeceğim :)

Evet Ailemin yüzünede söyledim.. onlar genellikle kararları bana bırakır ses çıkarmazlar fazla...

neden mi evlenmek istemıyorum ? Çünkü bu hayattan bir beklentim yok.. Heyecan arayan bir kişilik değilim.. yalnız yaşamayı seven biriyim... beni anlaman için ben olman gerekir diye bir söz vardır... buraya ne yazarsam yazayım, içimdeki duyguları ve hissettiklerimi tam olarak yansıtamam... sadece şunu söyleyebılırım hiç evlenmeyeceğim :)
Evlenmezsen senin soyunu kim devam ettirecek :d

Olm kızla çıkmamışsın bile takma kafana bu kadar. Kendini parlat okulda hasedinden gebersin

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yalniz gercekleri soylemek isterim aslinda ben evlenmek isterim sahsen.Lisede okudugum zaman ben teklif etmeden soyle 3 kiz benden hoslanmisti ben direk reddetmistim.simdi de issyerimde samimi oldugum kiz teklif etti bende hayir diyerek reddettim begendigim kiz degildi karakterimiz farkliydi.universite okusam neler olacak sahsen cok dusunuyorum :d Universite okursam ciddi iliski sart abi olmuyor yalniz yalniz.

Yalniz gercekleri soylemek isterim aslinda ben evlenmek isterim sahsen.Lisede okudugum zaman ben teklif etmeden soyle 3 kiz benden hoslanmisti ben direk reddetmistim.simdi de issyerimde samimi oldugum kiz teklif etti bende hayir diyerek reddettim begendigim kiz degildi karakterimiz farkliydi.universite okusam neler olacak sahsen cok dusunuyorum :d Universite okursam ciddi iliski sart abi olmuyor yalniz yalniz.

evlenmek istemen gayet doğal... bazı ınsanlar yalnız kalmaktan hoşlanmaz.. sende onlardansın

Kıza karşı cool tavrını devam ettirseydin işler yolunda giderdi ama işi ne zaman duygusala dökmüşsün ondan sonra kaybetmişsin. Tavsiyem ne yap ne et başka birine yönel vakit kaybetmeden.

Tapa

tecrübeye ihtiyacin var. daha fazla kizlarla takil ve cik. bol bol tecrübe kazan. sen kiza hemen kaptirinca kendini kiz senden sogumus.

Ne yalan söyleyeyim yaşınız hala çok genç hatta hala ergen de denilebilir. Neyse konuyu okudum biraz üzüldüm biraz gülümsedim hemen herkesin başına gelebilecek şey gelmiş başına işin özü aslında aşk değil böyle aldatılmışlık hissi yaşıyorsun kendine yediremiyorsun.

Çık gez sosyalleş ne kızlar çıkacak karşına asosyal olma insanlarla samimi ilişkiler kur girdiğin ortamda hemen kendini tanıt alfa birey gibi hissettir. Zamanla kendine güvenin gelecek geçmişine bakıp güleceksin.

Şu hayatta inanın üzülmeye takmaya değmez. En sonunda olan sağlığınıza oluyor. Sinir hastalığı, panik atak gibi sinirsel hastalıklar başlayıp ucu alınmaz bir yola sapılıyor.

En önemlisi sağlık.

Üst Alt