Aşk Acısı Nasıl ve Ne Zaman Geçer? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aşk Acısı Nasıl ve Ne Zaman Geçer?

Hayatım boyunca ilk defa aşık olmuş biri olarak size durumu çok kısa şekil de izah etmek istiyorum

22 yaşındayım ve hayatım da ilk defa aşık oldum. Üniversite 2.sınıf öğrencisiyim hikaye de kızda 1.sınıf öğrencisi.
2 tane ortak dersimiz çakışıyordu ne zaman bu derslere katılsam bu kız beni kesiyor hal de ilk başlar da pek oralı olmadım ama sonraları hoşuma gitti neyse arkadaş vasıtasıyla bana karşı bir şeyler hissediyor mu diye öğrenmek istedim ve öğrendim de kız bana karşı bir şeyler hissediyormuş ve numarasını bana gönderdi buraya kadar herşey normal ilk günler tanışma faslıyla whatsapp üzerinden konuştuk daha sonra bu kız ders aralarında yanıma geldi merabalaştı hep bi kendini bana gösterme niyetinde bende hala hoşlantı seviyesindeydi hep diyordum kendime ''acaba doğru insan mı ?,ilişkiye başlasam soğuyup başıma bela almayım'' diye çünkü kız biraz çocuksu,giyimi kuşamı kötü çomar birisi ama nedense gülüşü hep başka geldi bana bu yüzden kızdan ne uzaklaştım ne yakınlaştım. Geçtiğimiz hafta bu kız gene yanıma geldi ama ne gelme yüzüme karşı bir güldü sanırsın Sneijder, Volkan'ı avladıktan sonra taraftara karşı gülüyor ancak böyle betimleyebilirim bu gülüşü o an dedim ''olum baran yıllardır aradığın kız budur yemişim kılık kıyafetini,çomarlığını,çocuksuluğunu sen bunun yanında mutlusun'' akşamında buna whatsapp dan ders notu atma bahanesiyle biraz konuştum,yanında kendimi mutlu hissettiğimi söyledim. Kız gene ne güzel falan dedi ertesi gün mesaj attım hal hatır sormak için kız isteksiz cevaplar verdi hatta bir soruma yanıt vermedi. Okul da gördüm soğuk davrandı. Dedim acaba yanlış bir şey mi yaptım ? Arkadaş vasıtasıyla durumu öğrenmek istedim gelen cevap karşısında beynimden vurulmuşa döndüm kız bana karşı pozitif olmadığını söylemiş arkadaşım da bu çocuk sana bağlandı ama yaptıkların karşısında demiş kız ise ben kendime bağlandıracak ne yaptım demiş sonraki gün ise bu kız ile arkadaşı ben ve benim arkadaşım real de görüştük gene aynı şeyleri söyledi yüzüme karşı

''Telefon numaranı vermek bana bir adımmış gibi geldi'' dedim kız ben ''herkese veririm telefon numaramı'' dedi
''Ee en başta gönlüm var demiştin'' dedim ''evet en başta birşeyler olabilirdi bende birşeyler hissettim ama ben tez canlıyım akşam severim yarın unuturum,hatta 3 ay önce sınıftan bir çcouktan hoşlandım çocuk da bana karşı birşeyler hissetmeye başlayınca ondan da soğudum ancak zamanla belki'' dedi
''Ee soğuduysan bunu en başta belli etseydin 1.5 aylık geçmiş var sonuçta ne diye bana baktın,yanıma geldin'' dedim ''öyle bir şey yapmadım'' diyerek inkar etti.
Arkadaş kalalım dedi cevapsız bıraktım whatsapp da rehberden bile silmiş.

Arkadaşlar ben hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Fiziksel olarak trafik kazası geçirip 2 kolumu kırdım baya darbe aldım bu kadar acı çekmedim duygusal,psikolojik olarak ananem,teyzem kollarımda vefat etti gene bu kadar üzülmedim. Hatta sordum kendime herhalde ''anan ölse bu kadar üzülürsün baran'' diye cevapladım.
Elim ayağım tutmuyor,vizeler kıça girdi hiç de umrumda değil gerçi,günde 10 dal sıgara içen adamdım şimdi 2 paket kesmiyor,alkole düştüm gene fayda sağlamıyor,sex yap geçer dediler bir kız ayarladım ağlayarak kızı evden gönderdim.

Buraya konu açmamın sebebi de bu gece 3 de uyanıp haykırarak ağladım artık kendime zarar veriyorum ne yapmam lazım ? Bunlar normal evreler mi ? Belli bir zamanı var mı ciğerim yanıyor çünkü biraz azalmasına bile razıyım.

Empati kurup bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Umarım trollük dönmez bu konuda yapmayın lütfen.
Genç kardeşim sana şöyle bir olay anlatayım bundan 12 sene önce bascısı olduğum grubun solistine aşık oldum,beraber eve çıktık 1 yıl evli gibi yaşadık ben .çalışıyordum o ise üniversitede öğrenciydi it gibi seviyorum sanıyordum ben benlikten.çıkmıştım yaz tatili geldi bu izmire gitti araya 1 ay gibi bir süre girince, bizimki de İzmir de gezip tozarken kıskançlık krizine girdim(işin komik kısmı daha.önce de 3-4 defa aşk acısı çekmiştim)tartıştık ve bitti ama biz aynı grupta çalışmaya devam ettik bir süre,depresyona girmiştim neyse bu olayları takip eden 3. Ayda şimdiki eşimle tanıştık aşık değildim ama mantıklı geldiği için 6 ay içinde evlendik 10 yıldır evliyiz ve 2 harika çocuğumuz var ve eşimi çok seviyorum, kısacası sktir et.aşk acısını hayatına devam et salla gitsin, bu arada o kız bana defalarca haber gönderdi sonradan,geçmiş olsun artık demiştim :)

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Saplantı yapmadıysan yakın zamanda geçer. Birde yeni biri girdi mi hayatına, aklına bile gelmez

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Galatasaraydan soğumak hakkı bize ait değil!
O hak, 14 sene şampiyonluk görmemiş nesile verilen haktı, onlar da kullanmadılar

herkese veririm telefon numaramı'' dedi
''Ee en başta gönlüm var demiştin'' dedim ''evet en başta birşeyler olabilirdi bende birşeyler hissettim ama ben tez canlıyım akşam severim yarın unuturum

Şu cümleyi söyleyen birisiyle birlikte olmadığın için bence şanslısın sadece gurur yapmışsın sen..

Abi gurur yapmışsa umrunda olmaması lazım.Ayrıca zamana bırak kardeş sonra kızın ne olduğunu zamanla öğreniyorsun ayrıca karşısına kimler çıkacak en fazla 1 sene sonra görürsün.Eski günleri hatırlar ulan ben ne malmışım be çok şükür kurtulmuşum diye dualar edersin.Bak birde 1 musibet 1000 nasihatten iyidir bu söz o kadar doğruki başına geldiğinde geçmişten ders çıkarmanı ve doğru yolu bulmanı sağlıyor umarım yakında kalbine göre birini bulursun

Böylesi daha iyi olmuş aslında. Şöyle ki; insan ilk defa sevdiği biriyle birlikte olunca, üstüne titriyor, gözü ondan başkasını görmüyor. İlişkide bir taraf daha fazla seviyor, o da sen oluyorsun pek tabi. Kız seni gecenin kör saatinde arayacak olsa koşup yanına gidersin, bir dediğini iki etmezsin, arkadaşlarını bile bir kalemde silebilirsin. Tabi böylesi bir ilişki bittiğinde, senin verdiğin değerin yarısını bile göstermeyen birinden ayrıldığında tepetaklak olursun ki kızın sana verdiği cevaptan bu sonucu çıkarıyorum ben.

yine bir genc kardeşimizin duygularıyla oynanmış. Renktaşlar her şeyi yazmış zaten.
Benim yazacağım tek şey gün gelecek burda sana söylenenleri sende başka birilerine söyleyeceksin

Ferdi Baba ne demis

Gönlüne düşmeden bir damla ateş
Kahredip kendini üzme arkadaş
Aşk acı şaraptır kadehi dudaktır içersen ızdıraptır
Gözyaşın silinmez kıymetin bilinmez sonu bir ayrılıktır
Başında eserse bir deli rüzgar
Gezersin sonunda hep diyar diyar

Ask acisi zordur kardes, sil at icinden desem kolaymi? Unut gitsin desem unuturmusun? Bu acinla yasiyacaksin, korkma elbet bir gün dinecek , ama yillar gecmis olsada birsekilde o kisi tekrar aklina gelecek, belki aci hizetmiyeceksin ama bilki acaba olsaydi sorusunu daima sorguluyacaksin kendi kendinde.

Son düzenleme:
Hayatım boyunca ilk defa aşık olmuş biri olarak size durumu çok kısa şekil de izah etmek istiyorum

22 yaşındayım ve hayatım da ilk defa aşık oldum. Üniversite 2.sınıf öğrencisiyim hikaye de kızda 1.sınıf öğrencisi.
2 tane ortak dersimiz çakışıyordu ne zaman bu derslere katılsam bu kız beni kesiyor hal de ilk başlar da pek oralı olmadım ama sonraları hoşuma gitti neyse arkadaş vasıtasıyla bana karşı bir şeyler hissediyor mu diye öğrenmek istedim ve öğrendim de kız bana karşı bir şeyler hissediyormuş ve numarasını bana gönderdi buraya kadar herşey normal ilk günler tanışma faslıyla whatsapp üzerinden konuştuk daha sonra bu kız ders aralarında yanıma geldi merabalaştı hep bi kendini bana gösterme niyetinde bende hala hoşlantı seviyesindeydi hep diyordum kendime ''acaba doğru insan mı ?,ilişkiye başlasam soğuyup başıma bela almayım'' diye çünkü kız biraz çocuksu,giyimi kuşamı kötü çomar birisi ama nedense gülüşü hep başka geldi bana bu yüzden kızdan ne uzaklaştım ne yakınlaştım. Geçtiğimiz hafta bu kız gene yanıma geldi ama ne gelme yüzüme karşı bir güldü sanırsın Sneijder, Volkan'ı avladıktan sonra taraftara karşı gülüyor ancak böyle betimleyebilirim bu gülüşü o an dedim ''olum baran yıllardır aradığın kız budur yemişim kılık kıyafetini,çomarlığını,çocuksuluğunu sen bunun yanında mutlusun'' akşamında buna whatsapp dan ders notu atma bahanesiyle biraz konuştum,yanında kendimi mutlu hissettiğimi söyledim. Kız gene ne güzel falan dedi ertesi gün mesaj attım hal hatır sormak için kız isteksiz cevaplar verdi hatta bir soruma yanıt vermedi. Okul da gördüm soğuk davrandı. Dedim acaba yanlış bir şey mi yaptım ? Arkadaş vasıtasıyla durumu öğrenmek istedim gelen cevap karşısında beynimden vurulmuşa döndüm kız bana karşı pozitif olmadığını söylemiş arkadaşım da bu çocuk sana bağlandı ama yaptıkların karşısında demiş kız ise ben kendime bağlandıracak ne yaptım demiş sonraki gün ise bu kız ile arkadaşı ben ve benim arkadaşım real de görüştük gene aynı şeyleri söyledi yüzüme karşı

''Telefon numaranı vermek bana bir adımmış gibi geldi'' dedim kız ben ''herkese veririm telefon numaramı'' dedi
''Ee en başta gönlüm var demiştin'' dedim ''evet en başta birşeyler olabilirdi bende birşeyler hissettim ama ben tez canlıyım akşam severim yarın unuturum,hatta 3 ay önce sınıftan bir çcouktan hoşlandım çocuk da bana karşı birşeyler hissetmeye başlayınca ondan da soğudum ancak zamanla belki'' dedi
''Ee soğuduysan bunu en başta belli etseydin 1.5 aylık geçmiş var sonuçta ne diye bana baktın,yanıma geldin'' dedim ''öyle bir şey yapmadım'' diyerek inkar etti.
Arkadaş kalalım dedi cevapsız bıraktım whatsapp da rehberden bile silmiş.

Arkadaşlar ben hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Fiziksel olarak trafik kazası geçirip 2 kolumu kırdım baya darbe aldım bu kadar acı çekmedim duygusal,psikolojik olarak ananem,teyzem kollarımda vefat etti gene bu kadar üzülmedim. Hatta sordum kendime herhalde ''anan ölse bu kadar üzülürsün baran'' diye cevapladım.
Elim ayağım tutmuyor,vizeler kıça girdi hiç de umrumda değil gerçi,günde 10 dal sıgara içen adamdım şimdi 2 paket kesmiyor,alkole düştüm gene fayda sağlamıyor,sex yap geçer dediler bir kız ayarladım ağlayarak kızı evden gönderdim.

Buraya konu açmamın sebebi de bu gece 3 de uyanıp haykırarak ağladım artık kendime zarar veriyorum ne yapmam lazım ? Bunlar normal evreler mi ? Belli bir zamanı var mı ciğerim yanıyor çünkü biraz azalmasına bile razıyım.

Empati kurup bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Umarım trollük dönmez bu konuda yapmayın lütfen.

anladigim kadariyla kiz seninle iki rekad flort etmis, yokluktan dramatize etmissin.

buna ragmen,

1) zirt diye pes etmissin
2) daha kepazesi, araya arkadas sokmak gibi abuk subuk isler yapmissin

o halda, bundan sonrasi icin ders cikarman gereken bir vaka olarak kayda gecmelisin bu olayi. ek olarak, ask acisi oldugunu sanmiyorum bu tecrube ettigin mental durumun, daha cok hayal kirikligi, yahut egotik bir sarsinti gibi geldi bana, ne umdum ne buldum olayi..

2 3 aya tamamen kurtulacagini ongormek mumkun.

bir adet de miheng tasi: tanistigin kizlara hemen fazla yuz verme, kendi ipini cekmis olursun.

anladigim kadariyla kiz seninle iki rekad flort etmis, yokluktan dramatize etmissin.

buna ragmen,

1) zirt diye pes etmissin
2) daha kepazesi, araya arkadas sokmak gibi abuk subuk isler yapmissin

o halda, bundan sonrasi icin ders cikarman gereken bir vaka olarak kayda gecmelisin bu olayi. ek olarak, ask acisi oldugunu sanmiyorum bu tecrube ettigin mental durumun, daha cok hayal kirikligi, yahut egotik bir sarsinti gibi geldi bana, ne umdum ne buldum olayi..

2 3 aya tamamen kurtulacagini ongormek mumkun.

bir adet de miheng tasi: tanistigin kizlara hemen fazla yuz verme, kendi ipini cekmis olursun.

Tamda bu aslında.

Artık bu olaya büyük bir tecrübe oldu gözüyle bakıyorum.

Konu açılış tarihi 01.04.2016 10 günde kendine birşey yapmadıysan dahada birşey olmaz hadi yine iyisin yırttın köftehor.

Üst Alt