Boston Celtics Takip Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Boston Celtics Takip Başlığı

Cevap: # Resmi Boston Celtics Başlığı

ip atlamak ne lan ashadshadshads, lan o bahsettiğin dönemde bir lakers üstünlüğü vardı. ayrıca çingane ne, git biraz Türkçe dersi al at büllüğü.

İşte senin kapasite düşük kalır bazı şeyleri anlamak için.Larry bırd lü zamanlara bak bakalım kimin üstünlügü varmış.10 yıl öncesini hatırlamassın nba de bana nutuk atma git kumda oyna sen.Fb maçı öncesi bana ceza altırtma.Biraz tarihi araştır bakalım boston lakers finallerini kim almış.Dikkat ette ben at büllüğüysem yanımda dolaşma fazla.Büllüklere meraklısın heralde çok.puhahaha

İşte senin kapasite düşük kalır bazı şeyleri anlamak için.Larry bırd lü zamanlara bak bakalım kimin üstünlügü varmış.10 yıl öncesini hatırlamassın nba de bana nutuk atma git kumda oyna sen.Fb maçı öncesi bana ceza altırtma.Biraz tarihi araştır bakalım boston lakers finallerini kim almış.Dikkat ette ben at büllüğüysem yanımda dolaşma fazla.Büllüklere meraklısın heralde çok.puhahaha

larry bird zamanları kiminmi üstünlüğü varmış, puaaahhaah. hiç olmadı aç bir oku. lan sadece 80lerde lakers'ın beş şampiyonluğu var, bird'ün üç. züyetsiz züriyetsiz sallama.cahil olanı görüyoruz

larry bird zamanları kiminmi üstünlüğü varmış, puaaahhaah. hiç olmadı aç bir oku. lan sadece 80lerde lakers'ın beş şampiyonluğu var, bird'ün üç. züyetsiz züriyetsiz sallama.cahil olanı görüyoruz[/QUOTE

Lakers boston finallerine bak koçum kim önde.88 yılından 2000 e kadar şampiyonlugun yok.Bize laf atarken kendine bak önce.Hem ben verilerle gelirim her zaman.17 şampiyonluğumuz varmı var senin 16.Peki sen neye göre lakersın en büyük oldugunu söylüyorsun onu anlat.Oterite dediğin Kaan kural kim, kendini Bostonlu olarak gösteren 1 numaralı lakers yalakası bır adam.Yarın fb maçı var boş boş konuşup sinirlerimi germe. ben nba ı zevk için takip ediyorum.17 şampiyonlu geç ondan sonra ben en büyüğüm de.saçma sapan yok 1980 lerden öncesi eski kalmış falan filenle gelme.Ozaman kareem abdul cabbar zamanıda lakersın şampiyonlukları sayılmasın.

larry bird zamanları kiminmi üstünlüğü varmış, puaaahhaah. hiç olmadı aç bir oku. lan sadece 80lerde lakers'ın beş şampiyonluğu var, bird'ün üç. züyetsiz züriyetsiz sallama.cahil olanı görüyoruz[/QUOTE

Lakers boston finallerine bak koçum kim önde.88 yılından 2000 e kadar şampiyonlugun yok.Bize laf atarken kendine bak önce.Hem ben verilerle gelirim her zaman.17 şampiyonluğumuz varmı var senin 16.Peki sen neye göre lakersın en büyük oldugunu söylüyorsun onu anlat.Oterite dediğin Kaan kural kim, kendini Bostonlu olarak gösteren 1 numaralı lakers yalakası bır adam.Yarın fb maçı var boş boş konuşup sinirlerimi germe. ben nba ı zevk için takip ediyorum.17 şampiyonlu geç ondan sonra ben en büyüğüm de.saçma sapan yok 1980 lerden öncesi eski kalmış falan filenle gelme.Ozaman kareem abdul cabbar zamanıda lakersın şampiyonlukları sayılmasın.

KAJ'in Lakers'le sampiyonlugu yok 80'lerden önce.

Lakers neden daha buyuk sorusuna gelince,

Tarihi boyunca sadece 3 kere playofflari kaçirmasi (Celtics 22 kere), daha fazla konferans sampiyonlugu ve daha istikrarli bir takim.

Lakers 32 kez Bati'nin krali olmus Celtics sadece 21 kez Dogu'nun sampiyonu.

Ve Lakers'de daha çok efsane basketçilerin gelip geçmeside çabasi.

Açikçasi pek umrumda degil kimin 'daha buyuk' oldugu su anda. Celtics en az 5 sene sürünecek, Lakers'de zayiflamis bati'dan napar edip çikacaktir. Ben geyigine tartismaya baslamistim basta ama is çigrindan çikti. En iyisi konuyu kapamak:icon_twisted:

KAJ'in Lakers'le sampiyonlugu yok 80'lerden önce.

Lakers neden daha buyuk sorusuna gelince,

Tarihi boyunca sadece 3 kere playofflari kaçirmasi (Celtics 22 kere), daha fazla konferans sampiyonlugu ve daha istikrarli bir takim.

Lakers 32 kez Bati'nin krali olmus Celtics sadece 21 kez Dogu'nun sampiyonu.

Ve Lakers'de daha çok efsane basketçilerin gelip geçmeside çabasi.

Açikçasi pek umrumda degil kimin 'daha buyuk' oldugu su anda. Istedigi kadar buyuk olsun Celtics. En az 5 sene sürünecekler, Lakers'de zayiflamis bati'dan napar edip çikacaktir. Ben geyigine tartismaya baslamistim basta

Kardeşim kırdıysam senı kusura bakma su fb maçı öncesı stresim artı çok.yarın çünkü yenilirsek birilerine girecem sinirden.Banane bostondan lakersdan.Bana göre Bostan daha büyüktür sana göre lakers.Ben sadece 23 kere final yapıp 17 sını almıs Boston.Lakers ise 31 de 16 sanırsam.Bundan dolayı bile bostonun daha büyük oldugunu anlıyabılırz.Kazanma oranı daha yüksek.Bende yarınkı maca odaklanıcam artık.

Lebron ve Wade gibi süperstarı olup yanına normal bir star olan Chris Bosh 'lu takımlar varken büyüklük konuşmak yakışık almaz.

haha adam laftan anlamıyor, sadece kaan kural demiyor bunu, en çok şampiyon olan takım celtics, en başarılı takım lakers'dır.

Tamam otoriter kardeş.Sen bir uzmansın.Kendi ağzınla söylüyorsun en çok şampıyon olan Boston.Gerisi boş.Senden çok sıkıldım son msj ım sana bu.Hadi uza lakers başlığında takıl.

Adam emir de veriyor ahsadhash.bir de kareem abdul jabbar'ı saymayalım demiş. bütün şampiyonlukları adamın 80li yıllardadır, hayır izledim diyorsun ama keşke dikkatli izleseydin

oğlum bir sus lan bıdı bıdı, saçma sapan iddialar ettin, karşılığını aldın halen konuşuyorsun.

Merih salla yine aynı şekilde Mert sende salla.Biz sadece Galatasaraylıyız.Boston ve Lakers için kalp kırmaya değmez.

Sonuç olarak ikiside büyük takım ve başarılı.Tamam Boston ve Lakersı destekliyoruz ama abartmamalıyız.

Merih salla yine aynı şekilde Mert sende salla.Biz sadece Galatasaraylıyız.Boston ve Lakers için kalp kırmaya değmez.

Sonuç olarak ikiside büyük takım ve başarılı.Tamam Boston ve Lakersı destekliyoruz ama abartmamalıyız.

Boston daha büyük ve daha basarili.

Icimden apacilik yapmak geldi. :lol:

Üst Alt