Boston Celtics Takip Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Boston Celtics Takip Başlığı

Cevap: # Resmi Boston Celtics Başlığı

Merih salla yine aynı şekilde Mert sende salla.Biz sadece Galatasaraylıyız.Boston ve Lakers için kalp kırmaya değmez.

Sonuç olarak ikiside büyük takım ve başarılı.Tamam Boston ve Lakersı destekliyoruz ama abartmamalıyız.

Haklısın kardeşim.Fb maçı öncesi stres atayım dedim biraz.Kendime geldim şimdi biraz.Şimdi 2 3 tane fb li ayıkladımmı kahvede dahada güzel olur.:D

Benden tüm Celticsdaşlara gelsin :D

[video=youtube;EJuAtOaJr34]https://www.youtube.com/watch?v=EJuAtOaJr34[/video]

Derby bitti beyler. Kapilari actik. Lets fight.

Boston > Lakers > Bulls > ... >... >...> ... >... >... >... ZzzzZ. > Miami

Bizim takasta Howardı almamız lazım.Kimleri versek acaba.Ray Allen misyonunu tamamladı artık sanki.Howardı kesin almamız lazım.Son haberler nedir bilen varmı.Bu kadro şampiyonluğa oynayamaz maalesef.

Bizim takasta Howardı almamız lazım.Kimleri versek acaba.Ray Allen misyonunu tamamladı artık sanki.Howardı kesin almamız lazım.Son haberler nedir bilen varmı.Bu kadro şampiyonluğa oynayamaz maalesef.

Agzini hayir ac la.

Ray Alleni vermekte ne demek. Her ne kadar yaslida olsa, adam gecen sezon yine üst düzey oynadi. Yüzdeside kariyerindeki en iyilerinden biriydi galiba.

Rondo, Garnett, Pierce, Allen 4lüsü bozulacaksa, Howardi istemem. :D

Agzini hayir ac la.

Ray Alleni vermekte ne demek. Her ne kadar yaslida olsa, adam gecen sezon yine üst düzey oynadi. Yüzdeside kariyerindeki en iyilerinden biriydi galiba.

Rondo, Garnett, Pierce, Allen 4lüsü bozulacaksa, Howardi istemem. :D

Ama o 4 lü bozulmassa takasa kimle girecez.Aralarında Ray Allen geldi aklıma ilk.Howard bu takıma alınırsa kg Howard paramparça eder pota altını onuda düşünmek lazım.:D

Ama o 4 lü bozulmassa takasa kimle girecez.Aralarında Ray Allen geldi aklıma ilk.Howard bu takıma alınırsa kg Howard paramparça eder pota altını onuda düşünmek lazım.:D

ben en cok Ray Alleni seviyorum. Onu gönderme, kimi gönderirsen gönder. Gerci digerlerinide seviyorum. Howarddan vazgectim.

Free Agentlardan 1-2 saglam adam toplayip Centera Defansi sert, saglam birini buldummu bu takim yine Sampiyonlugun en büyük favorisidir.

ben en cok Ray Alleni seviyorum. Onu gönderme, kimi gönderirsen gönder. Gerci digerlerinide seviyorum. Howarddan vazgectim.

Free Agentlardan 1-2 saglam adam toplayip Centera Defansi sert, saglam birini buldummu bu takim yine Sampiyonlugun en büyük favorisidir.

Ya bende hepsini çok seviyorum hepsi efsane adamda.Ama güçlü bir takviyede pota altına şart.Mesela Rondoyu verip paulu almakta takıma ivme kazandırabilir.

Ray Allen 'ı göndermek gerek bunu bir tek Tayfun kabul etmiyor bitmiş adamlarla uğraşmak istiyor.

Nba Haber basligindan aldigim son duyumlara göre Marquis Daniels yeniden takima dönecekmis.

Özellikle Defansa cok katkisi olacagini düsünüyorum Danielsin. Severdim adami. Seviyesini bilen, ona göre oynayan, akilli bir oyuncu.

Defansif özelliklerini gösteren kisa bir video. :)

Marquis Daniels defence - YouTube

Ki bana göre Daniels Nbain en iyi bench oyuncularindan biridir. Cok Underrated.

Basketçi anlaşılmaz arkadaş azcık bloglarımı takip etsen diyorum.

Songaila 'ya bir video yapsam M-Jordan sanırsın

Basketçi anlaşılmaz arkadaş azcık bloglarımı takip etsen diyorum.

Songaila 'ya bir video yapsam M-Jordan sanırsın

Ray Allena overated, Miami > Boston diyen adamin be B(l)ogunu okurum, ne Basketbol konusurum , ne futbol konusurum, nede normal Sohbet ederim.

Cünkü he is not normal deyip gecerim. :D

Dooling, Bass, Daniels ve Wilcox geldi. Green'le 1 yıl daha anlaştılar.

David West'le de büyük ihtimalle anlaşmışlar son gelen haberlere göre. Sign and Trade'le alıyorlamış.

Delonto West, Arenas, Redd veya Rip'ten birini de kadroya katmaya çalışıyorlar. Ainge fena iş çıkarmıyor aslında :D

David West'le de büyük ihtimalle anlaşmışlar son gelen haberlere göre. Sign and Trade'le alıyorlamış.

Delonto West, Arenas, Redd veya Rip'ten birini de kadroya katmaya çalışıyorlar. Ainge fena iş çıkarmıyor aslında :D

Arenas gelir diye dalga geçerken.:asd:

Arenas olmasın :D

Üst Alt