Cem Uzan Başlığı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Uzan Başlığı

Bu adam başkan olursa Galatasaray köşeyi döner şampiyonlar liginde yarı final oynayabilir

Eğer Galatasarayı dolandırır diyosanız adamın röportajını izleyin Fatih Terim gitti diye çocuk gibi ağlıyor UEFA Kupası finali varken takımın maaşını cebinden ödeyen ve Galatasaraya o zamanın en pahalı transferi olan Mario Jardeli alan adam

Beyler ne dolandırması yav yaşım gereği pek bilmiyorum da işin aslı nedir?

cem uzan dünya tarihinin gördüğü en büyük dolandırıcılardan biridir koskoca motorola firması onun yüzünden türkiye piyasasından çıktı :asd: galatasaray'a jardel yüzünden haciz getirdiği rivayed ediler ama bence orda başka bir mesele vardı inatlaşma gibi....iyi bir galatasaraylı..

can galatasaraya başkan olsun kampanyasını başlatıyorum forum içerisindende yönetim kurulunu belirlersin kanka sana tavsiyem elemancini den uzak dur terimi getirebilirsin...

cem uzan baktı galatasarayı soyan soyana bir pandik de ben atayım deyip başkanlığa aday olmak istemiş...bu durumdan hoşnut olanlar da var. ne diyelim kollayın kıçınızı ...

Üst Alt