D Grubu M:3 | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | M.S | 21 Haziran | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:3 | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | M.S | 21 Haziran

EJl8M9.png

21MLoN.png
v.png
AE6313168.png

EURO 2016 D Grubu 3. Maç
Çek Cumhuriyeti - Türkiye
Stade Bollaert-Delelis, Lens
21 Haziran 2016, 22:00

Moderatör tarafında düzenlendi:
Biz bu maçı alırsak,Romanya-Arnavutluk maçı berabere biterse,İrlanda İtalya'dan ve Belçika'dan en az 2 puan alamazsa,Belçika İsveç'e yenilmezse çıkıyoruz.Son 3 skor mümkün ama Romanya-Arnavutluk maçının berabere biteceğini sanmıyorum.

Biz bu maçı alırsak,Romanya-Arnavutluk maçı berabere biterse,İrlanda İtalya'dan ve Belçika'dan en az 2 puan alamazsa,Belçika İsveç'e yenilmezse çıkıyoruz.Son 3 skor mümkün ama Romanya-Arnavutluk maçının berabere biteceğini sanmıyorum.

Arnavutluk'un averajı -3.Onlardan farklı kazanmamız lazım onlar kazanacak olursa eğer.

Ben kazanırız ve bir şekilde en iyi 3.ler arasına gireceğimizi düşünüyorum. Fantasy'de Emre Mor, Cenk ve Yunus gibi adamları alın derim. Büyük rotasyon olacaktır.

Turnuva bitti, ancak en azından son maçımızda doğru oyuncularla iyi bir futbol ortaya koyalım. Sonuç zerre umrumda değil.

a9646caff6-14838.png

Bize kosacak adamlar gerekli. 11 tane askerden olusan kadro ancak basarili olabilir.

Isimlere göre degil mücadeleye, tempoya ve istege göre kadro kurulmali.

Bu maci alamazsak rezil bir sekilde veda etmis olacagiz.

Burak-Nuri-Selcuk-Arda-Hakan-Mehmet-Hakan-Gökhan son derece temposuz oyuncular.

Sonradan oyuna Caner ve Volkan girmeli.

Son düzenleme:
Üst Alt