D Grubu M:3 | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | M.S | 21 Haziran - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:3 | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | M.S | 21 Haziran

2 farkla yeniliriz...

Olacaklari ozet geceyim, onumuzd3ki 1 2 gun boyuncq edebiyat parcalayacaklar fakir ama gururlu genc tripleri atacaklar, macin ilk 5 dakikasi manasiz agresif pres yapacqklar, cekler bir sure sonra pasla presi kiracak ve bizim takim 2 metreye duzgun pas atamaz hale gelecek, ft bol bol mimik yapmaya baslayacak ve 2 0 kaybedecegiz... ha tabi ft mac sonunda bu seviyeler soyle boyle diye cumle kuracak.

Arnavutluk-Romanya berabere biterse havaya girer aliriz belki.Bizden once oynanacak cunku o mac ama bence de elendik.

Bunu ben de bolca yazdım ama moral olarak dibe vurduk şu anda. Hadi biz taraftarız da takım da bizim gibi malesef. Hepsi duygusal bir çöküntü içinde.

Böyle zamanlarda hep reaksiyon veren Fatih Terim bile umutsuz görünüyor. Bizde son maçında Real bozgunundan çıkmıştı Beşiktaş maçında. O bile pes etmiş gibi geldi bana. Böyle bir vaziyetten kurtulamayız gibi. Kesin konuşmayalım ama bu iş zor. Zaten Romanya - Arnavutluk maçından bir taraf galip çıkarsa bu iş biter.

-----------------------------------------------------------Onur----------------------------------------
Sener-------------------Semih--------------------------------------------------Hakan------------------Caner
-------------------------------------------Topal--------------------Selcuk----------------------------
Emre Mor-------------------------------------------------Hakan-----------------------------------------Volkan
-----------------------------------------------------------Burak ---------------------------------------------

al sana degisiklik PARAtor

-----------------------------------------------------------Onur----------------------------------------
Sener-------------------Semih--------------------------------------------------Hakan------------------Caner
-------------------------------------------Topal--------------------Selcuk----------------------------
Emre Mor-------------------------------------------------Hakan-----------------------------------------Volkan
-----------------------------------------------------------Burak ---------------------------------------------

al sana degisiklik PARAtor

Volkani cikart ardayi yaz, topali cikart ozani yaz, bide gine babacanla baslayacagimizi dusunuyorum

Üst Alt