GSC Haber - Dursun Özbek: "Bu 'Öldük, bittik' edebiyatı artık bitsin. Biz Galatasaray'ı büyütmeye çalışıyoruz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek: "Bu 'Öldük, bittik' edebiyatı artık bitsin. Biz Galatasaray'ı büyütmeye çalışıyoruz"

Yok efendim bilmem kaç yıllık kulüp üyesiymiş beni ilgilendirmez. Galatasaray'ı suçlayacak şekilde konuşan adamın kulüp üyeliği sonlandırılmalı.

Dursun Özbek bu sene için beklenen gelirin 6.2 milyar TL olduğunu ve sene sonunda Sportif AŞ'nin 1 milyar TL karı olacağını da söyledi yanlışım yoksa.

İbrahim Göknar divan üyesi konuşuyor konuşurken rakamları ısrarla yanlış veriyor bir de düzeltilince de kızıyor. Adam hala 3 aylık raporu seneliğe vuruyor. Anlamadığı bir noktada sponsorluk anlaşmaları, loca satışları, kombinelerin satışları gibi gelirler taksitle bir ödeme planı çerçevesinde alınır adam bunu 3 ay içinde hepsi gelmiş de yazılmış gibi sayıyor.

Son düzenleme:
Tostos başkandan haklı 1 serzeniş. Yeter be hem icraat yapıyor hem de içeriyle uğraşıyor. Yürü be aslanım be diyip gaz vereceğinize heves kaçırıyosunuz danalar demiş. Doğru da söylemiş.

:D
5b98d49b-89d6-4a0f-b8fe-0068f9fa4ddd_size1684x950.jpg

Dün yayınlanan bilançoya biraz baktım; borç artmış ama aynı zamanda Varlıklar ciddi ölçüde artmış. Kısaca kulüp borçlanarak büyümüş

Kozak = kafayı sıyırmış emekli

Gidip inşaat alanına girmeye çalışıyor, topçuların olduğu floryaya çivi çaktırmaya çalışıyor.
Her saçmalayanı eleştiri kılıfına sokmayın eleştirinin bir saygınlığı vardır

Son düzenleme:
Üst Alt