GSC Haber - Dursun Özbek: "Bu 'Öldük, bittik' edebiyatı artık bitsin. Biz Galatasaray'ı büyütmeye çalışıyoruz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek: "Bu 'Öldük, bittik' edebiyatı artık bitsin. Biz Galatasaray'ı büyütmeye çalışıyoruz"

Kulübün elde ettiği gelirin rekor seviyede olduğunu aktaran Özbek, "Galatasaray Kulübü, gelir olarak UEFA'daki 20 büyük kulüp arasındadır. Rakiplerimizin hepsi Premier Lig takımıdır. Bu iftihar vesilesidir. Buradan çıkıp size rekor gelirlerimiz var derken, herkes gurur duysun diye söylüyorum. Artık Galatasaray'ın bir şeyden vazgeçmesi lazım. Bu 'Öldük, bittik' edebiyatı artık bitsin. Biz Galatasaray'ı büyütmeye çalışıyoruz."
Bu kisim cok dogru. Bizim forumda da var boyle bir kac kisi.

[Ayrica ilk mesaj guncellenmistir.]

Taraftar da genel kurul üyeleri de ayni

Herzaman bir memnuniyetsizlik olur

Yapacak birsey yok böyle kabul edecegiz

Nasıl bir sevap işledik de Dursun başkan gibi vizyoner bir başkanımız oldu?
Helal olsun bu başarıları kıskananlara, çekemeyenlere yine en güzel cevabı vermiş.

Eleştiri güzel birşey ama bunların ruhu mutsuz. O sebeple içlerinin karanlığını kusuyorlar hep. 2/3 kişinin üyeliğini alacaksın olacak etraf sana çiçek

O üyelerin çoğunun Galatasaray umrumda bile değil bundan 8-9 yıl önceki bir toplantıda Galatasaray adasındaki çay kahve fiyatlarının pahalılığından dem vuruyorlardı Dursun Başkan adada bunlara bedava çay kahve versin hepsi Dursun özbekçi olur

Eleştiri hep olacak. Mantıksız eleştiriye hayır ama eleştiri olmayan yer de tiranlık ve başarısızlığa götürür.

Dursun Başkan ve yönetimi ise şu ana kadar sportif olarak da araziler ile ilgili izledikleri model ile de oldukça başarılıdır.
Hep daha iyiye gideriz umarım hep birlikte

GS divan kurulu ve genel kurul üyeleri her daim başarılı adamları yemeye endeksli olmuştur
Dursun Özbek zamanında tarihin en başarısız başkanıydı, o zaman genel kurullarda savunuluyordu bu adam
Şimdi başarılı bir şekilde devam ederken yönetimi bir şekilde dağıtma, kutuplaştırma gayreti içinde olanlar var
Başkanın açıklamalarını doğru buluyorum
Erden Timur'a laf atanları da işini gücünü bırakıp 7/24'ünü Galatasaray'a adayacak şekilde görevlere talip olmaya davet ediyorum
İşin içinde olmadan bol keseden sallayıp ilgi çekmeye çalışmak kolay

Üst Alt