Efsane Müzikler - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Efsane Müzikler

daha once eklendimi bilmiyorum,

efsane oyuncu cuneyt arkin ustadin oynadigi filmde gecen parca ;

< * yesilcam sinemasinda benim duydugum en iyi bi kac film muziginden biri oldugunu dusunuyorum.

Bu gece ki misafirlerimiz Tina Turner ve Bryan Adams. Once hemsehrim olmasindan gurur duydugum Tina Turner ile baslayalim. Gencliginde Instagram olsa sirf guzel bacaklarinin hatirina 40 milyon takipcisi olurdu diyebileceginiz Tina Turner'in hayati film konusu da olmustu. Asagidaki videodaki performansini 60 yasindayken gerceklestirdigine inanmak gercekten cok guc. Ayrica Mad Max serisinde de oynayan Tina Turner bugunlerde Isvicre'de yasiyor.

@Can Karabacak dostum, esmer danscilar harika!

Bryan Adams 1983 yilinda cikarttigi Cuts Like A Knife, 1984 yilindaki Reckless ve 1991'deki Waking Up The Neighbours albumleriyle meshur Kanadali sarkici. Ayni zamanda Turkiye'de yabanci bir artist tarafindan verilen ilk stadyum konserinin de yildizi. Ben de gitmistim tabi ki. 😁 Reckless populer muzik tarihinin en underrated albumlerinden biri olsa gerek. Hic bikip usanmadan bastan sona butun gun dinleyebileceginiz albumun en favori parcasi her radio istasyonunda gunde bir kez calinmasi kanun haline gelmis olan Summer of 1969'dır.
Sizlerle paylasabilecegim onlarca videosu var ama benim tercihim Istanbul'a ilk geldiginde cektigi Do I Have To Say The Words olacak.

Bu iki sarkicinin beraber kaydettikleri ve benim de en favori parcalarimdan olan It's Only Love ile bu geceki paylasimimi kapatiyor, sizin de paylasimlarinizi bekledigimi belirtmek istiyorum. Sevgi, saygi, selam.

Tina yengemiz vefat etmis. Derinden bir aci hissettik. Allah taksiratini affeylesin.

Üst Alt