Efsane Müzikler - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Efsane Müzikler

Atamızın en sevdiği türkülerden ♥️ Fikriye ' Hanımın hala sir gibi saklanan ölümünden sonra sık sık dinlediği söylenir...

"Ortada boylu bir güzele vurgunum..."

Atatürk - Fikriye Hanım'ın ilişkisi , Fikriye Hanım'ın acı ölümü ( Veda filmi)

Ya hocam bunlar kim Allah askina. Herkesin bildigi bi seyler de paylas gozunu sevem
Hocam ilgi alanım ve çalışma alanım daha çok Balkanlar ile Türk dünyası olduğu için genellikle dinlediğim isimler veyahut gruplar o yörelere ait oluyor. Bilhassa Balkan 80'lerini bayılarak dinlediğimi belirtebilirim. Ama söyleminize hak veriyorum ve saygı duyuyorum, belki de Balkanlar için ayrı bir başlık altında bu paylaşımları yapmam daha anlaşılır ve doğru olabilir sanırım. Alisa Boşnak/Hırvat 80'leri için oldukça popüler ve efsane denilebilir, ama bu elbette daha kısıtlı bir kitleye hitap ediyor ve mevcut konudan sapmış oluyor, o yüzden tekrar dediğim gibi saygı duyuyorum söyleminize :hat:

Bonus; bu parçayı çok severek dinlerim, beğenilerinize sunarım :hat:

Hocam ilgi alanım ve çalışma alanım daha çok Balkanlar ile Türk dünyası olduğu için genellikle dinlediğim isimler veyahut gruplar o yörelere ait oluyor. Bilhassa Balkan 80'lerini bayılarak dinlediğimi belirtebilirim. Ama söyleminize hak veriyorum ve saygı duyuyorum, belki de Balkanlar için ayrı bir başlık altında bu paylaşımları yapmam daha anlaşılır ve doğru olabilir sanırım. Alisa Boşnak/Hırvat 80'leri için oldukça popüler ve efsane denilebilir, ama bu elbette daha kısıtlı bir kitleye hitap ediyor ve mevcut konudan sapmış oluyor, o yüzden tekrar dediğim gibi saygı duyuyorum söyleminize :hat:

Bonus; bu parçayı çok severek dinlerim, beğenilerinize sunarım :hat:

Yok, estagfurullah, bu konuda paylasmaya devam edebilirsin. Ayriyetten TotK 80lerin basinda Rock muzigine beni ceken parcalardan biri oldugu icin de her zaman favorilerim arasinda yer alir.

Üst Alt