Ehliyet Konu Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ehliyet Konu Başlığı

Senelerdir ehliyet kursuna yazilacagim diyorum fakat bu sene alacagim artik senelerdir iste calismaktan vakit olmamisti simdi Ehliyete gittim bana 3 gun sonra son dediler.Her haftada 3 gun kursa geleceksin diyor benim sorum su kurs zorunlu mu ben iste calistigim icin kursa gitme vaktim cok az gitmeden ehliyet alabiliyor muyuz?

Ben bir kere gitmedim kursa direksiyon derslerine gittim sadece. Youtube'da bir sürü video var anlatılıyor dersler oradan çalıştım.

Kursa bağlı, hiç derse gitmeden sınavlardan geçip ehliyet alanlar var.
Anlaşırsan derse gitmesen de alabilirsin ama kursa kayıt olman gerekiyor tabiki.
Çünkü kurs araçlarıyla giriyorsun sınava ve hocalar onlara göre belirleniyor.

8inde sınavım sanırım veya 13 , (direksiyon)
kursa para ödeme dışında gitmedim.

1ocak 2016 dan sonraya kalma stajyer ehliyet geldi .
Baştan demiştim ben şehir dısında okuyorum gelemem diye, np dediler.
350Nakit 400 lira taksitle idi fiyatlarda

kurs zorunlu değil de ilkyardım dersinde yokken teftiş olursa s*çtın :)
evde otur çalış sınav zor değil de direksiyon ciddi ciddi sıkıntı artık .
kalkarken stop etti diye adam bırakıyorlar ...

Ben de yazılmak istiyorum toplam kaça mal olur? Kurs fiyatı yaklaşık ne kadardır Ehliyet alma fiyatı ne kadardır?

**Tapatalk**

Kursa gitmeye falan gerek yok. Son 2-3 senenin sınav sorularını sınav gününden önceki gece ezberledim. Sorunsuz geçtim.

Ama güzergahı görmek için direksiyon dersine 1 defa katıl.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Ehliyet kursuna gitmemek gibi hata yapmayın. Bu bilgiler yeri gelir sizin veya ailenizin hayatını kurtarır. Teori başka şey, pratik başka.

Hayatınızda tatil için zaman ayırmaktan daha fazla zaman ayırmanız gereken bir önceliktir ehliyet kursu. Çözüm üretmek istedikten sonra çözülemeyecek sorun yoktur.

Tapatalk

Son düzenleme:
Ben de yazılmak istiyorum toplam kaça mal olur? Kurs fiyatı yaklaşık ne kadardır Ehliyet alma fiyatı ne kadardır?

**Tapatalk**

1200 tl yi gözden çıkar toplam kardeşim ben 2-3 ay önce aldım toplam oraya buraya derken 1200 tl gidiyor.

Bazı arkadaşlar yazılı sınavı için kurslara gitmesem olur mu demiş olur ben bir derse bile gitmedim 86 aldım sınavdan, ama direksiyon dersıne kesinlikle gidin.

Üst Alt