Ehliyet Konu Başlığı - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ehliyet Konu Başlığı

bir insani türkiyede nasil dolandirirlar
step by step seklinde görüyoruz bu konuda

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
Necati kesecegim seni ha ulan insan bu kadar mi korkutulur evraklarimi aldim teslim ettim bu hafta ici alacagim ehliyeti.Ehliyeti aldik ama Necati evraklarimi alamadim diye g.tumden kan aldin seni dolandiriyorlar diyip bizi strese soktun lan :D

Son düzenleme:
Necati kesecegim seni ha ulan insan bu kadar mi korkutulur evraklarimi aldim teslim ettim bu hafta ici alacagim ehliyeti.Ehliyeti aldik ama Necati evraklarimi alamadim diye g.tumden kan aldin seni dolandiriyorlar diyip bizi strese soktun lan :D

olm bu kadar emin konusma
ehliyeti kendi gözlerinle görmedigin sürece her sey olabilir daha
dikkatli ol son anda kandirmasinlar seni

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk

Yasin yanlış anlama ama sen tip olarak çok saf birine benziyorsun (resimlerinden gördüğümüz kadar), bu ehliyet işinin bu kadar uzun sürmesi normal değil aga. Türkiye bile olsa bu kadarı garip geliyor bana.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Yasin yanlış anlama ama sen tip olarak çok saf birine benziyorsun (resimlerinden gördüğümüz kadar), bu ehliyet işinin bu kadar uzun sürmesi normal değil aga. Türkiye bile olsa bu kadarı garip geliyor bana.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk
:D ulan saf diyor bana degil ehliyet alacak arkadaslarimda var onlarda hesaplasan 4-5 ayda aldilar.Bu turkiyenin ehliyet sistemi ile alakali.Benden once gelipte hala evraklarini alamayanlar var :D

Üst Alt