Ehliyet Konu Başlığı - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ehliyet Konu Başlığı

Hali hazırda ehliyeti olanlar yenilemek için bazı testlerden geçecekti, o ne oldu ki ? Yanlış hatırlamıyorsam aşırı sinirlenenlerin ehliyetini alacaklardı, nasıl test edeceklerse artık onu... Karşımıza geçip küfür falan edecekler heralde.

Leocum bu uygulama cok iyi oldu bence :D Turkiyenin tahminen %80 zeka geriliginden ehliyet alamazlar no Trafik no Problem :D
Valla ben son 4 yılda en az 6 ay araba kullandım Tr de bir kere durduran olmadı sadece Maraşta durdular ondada amcamın iş arabasiydi tanıdılar ehliyet bile sormadılar. 8 kere radara düştüm hiç birini ödemedim. En az 40 kere hgs den kaçak geçiş yaptım alamanci arabamla daha hiç bişey cikmadi

Envoyé de mon Sony Z3

Valla ben son 4 yılda en az 6 ay araba kullandım Tr de bir kere durduran olmadı sadece Maraşta durdular ondada amcamın iş arabasiydi tanıdılar ehliyet bile sormadılar. 8 kere radara düştüm hiç birini ödemedim. En az 40 kere hgs den kaçak geçiş yaptım alamanci arabamla daha hiç bişey cikmadi

Envoyé de mon Sony Z3

Biraz nerelerde gezdiğinle alakalı, mesela ben cayır cayır ceza ödüyorum Ankara'da. Daha geçenlerde yaya şeridini ihlal ettim diye ödedim, fotoğrafını falan yolladılar posta ile.

Biraz nerelerde gezdiğinle alakalı, mesela ben cayır cayır ceza ödüyorum Ankara'da. Daha geçenlerde yaya şeridini ihlal ettim diye ödedim, fotoğrafını falan yolladılar posta ile.
Evet eve geliyor ama ödemiyorum gümrükten çıkarken 4 senedir bişey demiyorlar aynı şey kgs mi hgs mi onun içinde geçerli hep ötüyor ama ben her sene farklı bir araçla geliyorum ondan olabilir

Envoyé de mon Sony Z3

90cd1245bc1531b15baecaf29e4fc4c2.jpg

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Üst Alt