Eurovision 2009 - TÜRKİYE | 4. olduk - Teşekkürler Hadise - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurovision 2009 - TÜRKİYE | 4. olduk - Teşekkürler Hadise

Cevap: Eurovision 2009 - TÜRKİYE | 4. olduk - Teşekkürler Hadise

Hadise 1 ben 2ci olurum demiş herhalde azeri güzel azcık ucundan tutturmus:)

O norvecli oglanda almıs eline kemanı yayını bitarafına monte ettigim butun Allahın unuttugu yerler ona calıstı:eek:

azerbeycan aldığı oyları haketmiştir. güzeldi performansları. norveçin birinci olmasına öyle bir sinir oldum ki:D

lan ya. izlanda vardı orada ne kadındı be:D:D

azerbeycan aldığı oyları haketmiştir. güzeldi performansları. norveçin birinci olmasına öyle bir sinir oldum ki:D

lan ya. izlanda vardı orada ne kadındı be:D:D

Aynen o kadar güzeldi ki elimde ki kola bardağını rakı kadehine çevirip onun gözlerine hitaben içmiştim...Su gibiydi ya!

Hangi hatundu lan o kacırdımmı ben romanyanın kızı guzeldi lan hagiyi bi arasammı:)

iceland.jpg

Bu yavruydu işte Murat :D

Hadise hasta olmasa daha iyi bir sonuç alırdık.

Kendine nasıl dikkat etmezsin ki ah Hadise ah,senden birincilik bekliyorduk...

Hasta oldu olmadi farketmez,hadise-dum tek tek'le 4cu olmussa buyuk is yapmis demekdir.

Ne sarki ne performans ne kiyafet ilk 5'e bile girmeyi hak etmiyordu.bir rimi rimi ley,super star neyse bu da aynisiydi.

O kıyafetle o şovla 1.olmamız imkansızdı. Azerbeycan'ında Norveç'inde şarkıları bizden çok daha iyiydi. En iyi ihtimal 3 olurduk.

Sadece yılbaşındaki gibi çıksaydık daha fazla oy alırdık.

Aferin kizim ülkemizi daha beter rezil edemezdin ! Nedir o kiyafet, daha açik olamaz miydi ? Onu da hiç giymeseydin, çiril çiplak çiksaydin sahneye ! Her sene ülkemize oy verirdim ama Hadise'yi görünce aramamaya karar verdim hatta basarili olmayalim diye dua ettim. Ülkemizin Hadise ve o giyisiyle taninmasini istemiyordum. Diger ülkelerin kizlari bile daha az açik saçik giyinmisti. Yarismayi izlerken resmen utandim, Hadise diz çöküyor her sey ortada, birden alttan hafif hava veriliyor etek (tabii o parça parça kesilmis sey etek sayilabilirse) havaya kalkiyor ve bacaklar oldugu gibi açikta ! 4.l'ük yeter de artar, gelecek senelerde de sarkicilarimizin kiyafetlerine dikkat etsinler !

Çarşafla mı çıkaydı?

Aferin kizim ülkemizi daha beter rezil edemezdin ! Nedir o kiyafet, daha açik olamaz miydi ? Onu da hiç giymeseydin, çiril çiplak çiksaydin sahneye ! Her sene ülkemize oy verirdim ama Hadise'yi görünce aramamaya karar verdim hatta basarili olmayalim diye dua ettim. Ülkemizin Hadise ve o giyisiyle taninmasini istemiyordum. Diger ülkelerin kizlari bile daha az açik saçik giyinmisti. Yarismayi izlerken resmen utandim, Hadise diz çöküyor her sey ortada, birden alttan hafif hava veriliyor etek (tabii o parça parça kesilmis sey etek sayilabilirse) havaya kalkiyor ve bacaklar oldugu gibi açikta ! 4.l'ük yeter de artar, gelecek senelerde de sarkicilarimizin kiyafetlerine dikkat etsinler !

Üst Alt