Fatih Terim 31 Kişilik EURO 2016 Kadrosunu Açıkladı! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim 31 Kişilik EURO 2016 Kadrosunu Açıkladı!

Olcay abartiliyor. Bizim mac'ta yemin ederim cikana kadar oynadigini bile bilmiyordum. Kerim Frei hic 11 görmedi hemen hemen. Süreklilik eksikligi bundan kaynaklaniyor olabilir.
Haklisin surekli oynamadigindan olabilir. Neyse, O zaman turnuva sonrasında milli takımı frei, Sinan, emre vb genç oyuncularla kurarlar inş.

Aslında kaliteli genç oyunculara sahibiz ama gidiyor ozan gibi gereksiz gençleri alıyorlar.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tolga zengin > ali + harun
ömer toprak > tüm yerli stoperler
yalcin +aytac > ahmet caglar
hasan ali = ismail
ali camdali > mahmut
ekici+ersan da yok
kerim frei > yasin+olcay+emre mor
umut haricinde herhangi bi forvet > mevlüt

enteresan bir genis kadro olmus bence cogu fuzuli özellikle semihler memihler ne alaka anlamadim.

kerim frei ı halı sahada oynatmam, umut dışında başka forvet yok zaten , tolga 2.lig de dahil en kötü 3 ilk 11 kalecisinden biri, bu kadar kaliteli orta saha varken ekici olmaması normal

Olcay abartiliyor. Bizim mac'ta yemin ederim cikana kadar oynadigini bile bilmiyordum. Kerim Frei hic 11 görmedi hemen hemen. Süreklilik eksikligi bundan kaynaklaniyor olabilir.
Kadıköy'de ikili averaji verdikleri maçta oynayan adamlar arasında en çöpü Olcay'dı. ŞG hemen oyundan aldı ama sezon sonuna kadar ilk 11 oynattı nedense. Bence çok kötü bir futbolcu. Yasin bile daha iyi diyebiliriz. Kerim Frei'ın hakkını yediler resmen.

Sinan gumus daha bizde son 5 dk giriyor oyuna milli takima niye alinsin,gazozuna mac yapmak icin gitmiyoruz Fransaya istikrar en onemlisi, o begenilmeyen oyuncularla geldik bu noktaya Yalcin Muhammed demir yazanlar olmus komik, mantik cercevesinde yorumlarda bulunalim.

Mevlüt yazılıyorsa Muhammet Demir hayli hayli yazılır.

Yalçın kadar stoper bile yok aday kadroda. Semih Çağlar Ahmet üçlüsünü toplasan 1 stoper eder etmez.

Diğer yandan Şen Cenk ve Yunusun çağrılması iyi oldu. Emre Mor kalırsa gelecek hazırlık maçlarda - Ingilizler hariç - görmek isterim.

Son düzenleme:
Mevlüt yazılıyorsa Muhammet Demir hayli hayli yazılır.

Yalçın kadar stoper bile yok aday kadroda. Semih Çağlar Ahmet üçlüsünü toplasan 1 stoper eder etmez.
Ulan Murhan ,Yalcini seneye Gs alsa cop yazacak ilk kisi sensin milli takim olunca mi kiymete bindi ,turnuva bu hazirlik maci yapmayacagiz, kadro 10 mac oncede asagi yukari boyleydi simdide, hayatinda ust duzey 1 maca cikmamis adamlari onerip durma,kadro 24 e insin bakalim mevlut ahmet caglar dedigin kerolar kalacak mi sonra munazara edelim.

Ulan Murhan ,Yalcini seneye Gs alsa cop yazacak ilk kisi sensin milli takim olunca mi kiymete bindi ,turnuva bu hazirlik maci yapmayacagiz, kadro 10 mac oncede asagi yukari boyleydi simdide, hayatinda ust duzey 1 maca cikmamis adamlari onerip durma,kadro 24 e insin bakalim mevlut ahmet caglar dedigin kerolar kalacak mi sonra munazara edelim.

Elbette çoğu isim olmayacak ama bazı hatalı tercihlerle gideceğiz turnuvaya. Stoper tercihleri ve yedekler bence iyi seçilmemiş. 30-40 kişilik kadro açıklanıyorsa bu isimlerin yerine gerçekten en iyi 30 kişilik kadroyu beklerdim. Ayrıca Semih kepazesi ne işe yaramış Milli takımda merak ediyorum? Düğünde oynatmam Semihi.

Son düzenleme:
Üst Alt