Fatih Terim 31 Kişilik EURO 2016 Kadrosunu Açıkladı! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim 31 Kişilik EURO 2016 Kadrosunu Açıkladı!

Belkide Türk Milli takım tarihinin en etkili en yetenekli kadrolarından biri olabilirdi.

Ama yine Fatih terimin goygoycuları bir çok kişinin hakkını yemiş. Maalesef...

Fatih Terim her zaman adam kayırmışdır. Halada aynı....

Allah Aşkına Burak ve Mevlüt ne yapmış bu sene ? Biri bana açıklayabilir mi ?

Mevlüt inanılmaz düşüşde Hannoıvere gitti olmadı Guingampa gitti yine olmadı...

Burak desen ayagına doğru dürüst top değmedi. Adam sakatlıklardan kurtulamıyor.

Yazık değil mi ? Bu sene çok iyi bir çıkış yapan Muhammet demir tercih edilemez miydi ?

Kesinlike Burak ve Mevlüt yerine Muhammet Demir ve Mehmet Batdal hakediyordu seçilmeyi...

Gelelim stopere ..

Arkadaş o ne rezil tercihler öyle ya.

Semih kimdir ya semih nedir ? Adam işde evladı gibi koruyor kolluyor... Bu kadar rezil bir topçu bu kadar berbat bir sezona rağmen hala nasıl milli takıma alınır ?

Gelelim Ahmet çalığa ...

Arkadaş defansın d sinden anlamayan kademe nedir bilmeyen aklıda basmayan bir topçu. Hangi mantıkla seçilio anlam veremiyorum...

Elle tutulur bir Hakan Balta bir Serdar aziz var....

Kardeşim neden almıyorsun Ömer toprak gibi bir adamı ? Ben söylim çünkü aklınca onu cezalandırıosun sana posta koydu die. Ama bilki sen aslında Milli takımı cezalandırıyorsun...

Hadi ömeri almadın... Ersanı al. Atınç ı al. Semih nedir Ahmet nedir ya ? 2 sini topla 1 atınç etmez.. İlla birini alacaksan bu gençlere şans ver Şampiyona görsünler tecrübe kazansnlar..

Harika 2 şer tane sağ ve sol bek.

Muazzam bir orta saha

Patlama yapabilecek kapasitede 2 tane forvet >( yunus ve Cenk )

Ama rezalet stoper tercihleri...

Neyse işime gelir.

Her maç handikap rakibe 300-500 atacam...

Ben stoper hattini komple baska adamlardan olustururdum.

Ömer Toprak, Aytaç Sulu, Yalçın Ayhan, Ersan Gülüm, Serdar Aziz ve Hakan Balta gibi 6 tane bence milli seviyede stoper varken

Ahmet, Caglar (simdilik) ve Semih tercihleri komik.

Biri PTT'de oynamis, digeri 88 tane gol yedirmis, digeri de vasat üstü bir stoper.

Mevlüt'ün yerine de Muhammet, Deniz veya Mehmet olabilirdi ama zaten götürülmeyecek.

Son düzenleme:
Sinan gumus daha bizde son 5 dk giriyor oyuna milli takima niye alinsin,gazozuna mac yapmak icin gitmiyoruz Fransaya istikrar en onemlisi, o begenilmeyen oyuncularla geldik bu noktaya Yalcin Muhammed demir yazanlar olmus komik, mantik cercevesinde yorumlarda bulunalim.

Aykut Kocaman da sağlam dingil ha. Konuşurken öyle triplere giriyor ki, sanırsın 10 defa tarttı da öyle konuştu.

Konya'dan milli takıma oyuncu alınmamasına atarlanmış mal efendi.

Lan zaten sen 7-8 yabancıdan aşağı oynatmıyorsun 11'de. Oynattığın oyuncular da Serkan Kırıntılı, Ali Turan, Ali Çamdalı, Ömer Ali, Mehmet Uslu.
Cidden Euro 2016'da milli takımın orta sahasında Ali Çamdalı'yı kafasında canlandırabiliyor mu merak ediyorum.
En mümkün görünen Ömer Ali, o da Gökhan ve Şener varken nereye alıyorsun? Takımı komple sağ beklerden mi kuracaksın?

sinan gümüş ve kerim frei için çok üzgünüm. fatih hocam seneye başımızda olursun da sinan sana kapakları takar inşallah.

Belirli oyunculara karsilik, farkli isimler tercih ederdim kisisel olarak. Ancak hata olarak gördügüm tek konu stoper mevkisi. Ömer alinmadisya, en azindan Aytac Sulu olmaliydi. Serdar Aziz sakatlanirsa, büyük sorun yasariz. Ve Semih ile Serdar´in da sakatlik sorunu var. Ki onlarda 24-25 yaslarinda, stoper icin onlar bile genc. Caglar ve Calik´in tecrübesi, yada büyük mac tecrübesi hic yok. Hakan Balta qualifikasyonda siritmadi, ama 40 yasinda bir oyuncu gibi oynuyor.

Ozan çöpünun olduğu bir kadro doğru bir kadro olamaz.

Sinan çok yetenekli bir oyuncu ama hadi bunu geçtim 23 kişilik kadroda olmasını beklemek biraz hayalcilik olur. Onun için biraz daha zamana ihtiyaç var.

Tabi geniş kadroda olması gereken 2-3 oyuncu ve ismi olup ta orda olmayı hak etmeyen bir kaç oyuncu olduğu gerçeğini de unutmamak lazım.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok takip etmedim gerçi ama bu frei çok mu iyiydi bu sene. Bjk nin izlediğim maçlarında hiç gormedim çocuğu da.

Tamam Yasin kadar beyinsiz değildir ama her ikisi de hak etmiyor kadro da olmayı bence

Çok takip etmedim gerçi ama bu frei çok mu iyiydi bu sene. Bjk nin izlediğim maçlarında hiç gormedim çocuğu da.

Tamam Yasin kadar beyinsiz değildir ama her ikisi de hak etmiyor kadro da olmayı bence

Besiktas'ta 11 bile oynamaliydi ama hep Olcay idiotu oynadi ilginc sekilde. Az süre almasina ragmen cok iyidi hemde.

Besiktas'ta 11 bile oynamaliydi ama hep Olcay idiotu oynadi ilginc sekilde. Az süre almasina ragmen cok iyidi hemde.
Mesela o Olcayda berbat bir oyuncu ama hem Bjk de çok ovuluyor hemde milli kadroya seçiliyor. Hayret birşey.

Frei yetenekli bir çocuk ama oyun içinde çok sürekliliği yok gibi geldi bana.

Mesela o Olcayda berbat bir oyuncu ama hem Bjk de çok ovuluyor hemde milli kadroya seçiliyor. Hayret birşey.

Frei yetenekli bir çocuk ama oyun içinde çok sürekliliği yok gibi geldi bana.

Olcay abartiliyor. Bizim mac'ta yemin ederim cikana kadar oynadigini bile bilmiyordum. Kerim Frei hic 11 görmedi hemen hemen. Süreklilik eksikligi bundan kaynaklaniyor olabilir.

Üst Alt