Fatih Terim 31 Kişilik EURO 2016 Kadrosunu Açıkladı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim 31 Kişilik EURO 2016 Kadrosunu Açıkladı!

La kimi alacaktı başka. Sinan daha yeni oynamaya başladı, kerim hep yedekti, ömeri zaten hiç almıyor. Daha bu alınanlardan da 6-7 tanesi dışarda kalacak. Asıl orası önemli. Yasin. Mahmut, semih falan gönderilir kesin

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

semihi gonderirse kimi oynatacak
semihin topuklu ayakkabili hali baltadan iyidir
2 tane cocuk var hayatta sahaya surulmemesi gereken
serdar aziz var 11de ztn
bi de topali stoper dusunuyomus, lel
serdar-semih-balta-(topal)
semihi cikarirsa kendi oynamak zorunda kalir

Volkan Babacan
Gökhan Gönül
Serdar Aziz
Hakan Balta
Caner Erkin
Mehmet Topal
Ozan Tufan
Arda Turan
Yunus Mallı
Hakan Çalhanoğlu
Cenk Tosun

Ozan konusunda kararsızım.

Orta ofansif üçlü ise üç yurtdışı topçusu Arda , Hakan ve Yunus'dan oluşmalı.

skandallar:
skandal 1- ahmet veya caglar yerine tecrubeli bir stoper almamasi (Ersan/Aytac/Yalcin)
skandal 2- yasini alip KERIM FREIyi almamasi
eternal skandal- omer toprak mevzusu

Kadro konusunda olmasi gereken bir kac isim var. Ömer Toprak, Sinan Gümüs, Kerim Frei, Volkan Demirel, ve en önemlisi Emre Belözoglu. Bunun disinda secimler all in all dogru...

Sinan konusunda acikcasi korkuyordum cagrilmayacak diye, Rize macindaki performansindan sonra her mac ilk 11 oynamaliydi. Sabri´yi oynattik Sinan´in önünde... Cocugun Milli takimina cagrilma sansini azalltik.

Kerim Frei konusunda da benzer sikinti var. Senol Hoca Olcay´i ilk 11´de oynatiyor yerine.

Son düzenleme:
Sinan olsaydi cok güzel olacakti be. Kücük bir umut Terim alir diyordum ama kadrodaki hiyarlara bak.

Ismail Köybasi - Sabrinin sol bek versiyonu
Olcay Sahan - bu kagniyi alacagina driplinge giren adam eksilten Kerim Frei'yi alsana
Töre - konuda bir kac sayfa önce belirttigim nedenlerden dolayi sacmaligin daniskasi
Mevlüt - diyecek birsey bulamiyorum

Bu 4 isim bence fiyasko, evet Töre de dahil. Tamamen 2 mac kacirmasi yüzünden.

Son düzenleme:
Fatih Terim: "'Biz bitti demeden bitmez' sloganını ilk kez 12/13 CL gruplarında Galatasaray için söyledim. EURO2016'da da mottomuz bu."

:red:

Dursuna çok kırıldım transferleri ya inter'in sitesinen öğreniyoruz ya madrid'in bugün de hamdolsun tff'den öğrendik ne zaman adam olacaksın dursun. :D

Üst Alt