Fatih Terim'e Giray Bulak'tan Yanıt: ''Konuşmaya mecbursun!'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'e Giray Bulak'tan Yanıt: ''Konuşmaya mecbursun!''

5033686.jpg

Türkiye A Milli Takı
m Futbol Direktörü Fatih Terim, Çek Cumhuriyeti karşılaşması sonrasında düzenlenen basın toplantısında, TRT muhabirinin soru sorması üzerine “Ben TRT’nin sorularını cevaplamıyorum, bundan sonra röportaja da gitmiyorum. Bundan sonra da öyle bir niyetim yok” cevabını vermişti.

Terim'in bu tavrına cevap veren Teknik direktör ve spor yorumcusu Giray Bulak, TRT Spor programında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Şimdi TRT'nin açılımı ne? Türkiye Radyo Televizyon kurumu... Başında Türkiye var. Türk Milli Takımı'nın başında Türkiye var. Senin göğsünde ay yıldız var. Ne demek ben TRT'ye konuşmam. Konuşursun, yarın gelirsin konuşursun. Mecbursun konuşmaya. Böyle şey olabilir mi. Türk Milli Takımı'nın hocası, Türkiye Radyo Televizyonu'ndan konuşmayacak ve tavır takınacak. Böyle şey olmaz. Bu kabul edilebilecek bir durum değil. (...) Fatih Hoca kızarmış... Fatih Hoca kızamaz, ancak eleştirilere cevap verir.

öyle demeyin koskoca çekleri yendi adam italya ve belçika nın şeyine bakıyor, bence asgari ücretlilerde maaşının yarısını parator a ve topçulara bağışlamalı çekleri yenmek kolay değil öyle

Fatih Terim i en agir sekilde biz de elestiriyoruz buradan, son ayrilisindan beridir inanilmaz sekilde de elestirmeye devam etmisimdir bende kendisini,etmeye de devam ediyorum,geri donmesine de sicak bakmiyorum.

Ama bu olay icin yorum yapmam gerekirse, devlet kanali dedigimiz kanalda kendini bilmez bir insan, cikipta Turk Milli Takiminin teknik direktorune, bu adam yahudi, milli takimi da sabote ediyor gibi aptalca bir elestiride buluyorsa, birakin da Fatih Terim'in de bu ayiba karsi en azindan susma hakki olsun.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Cidden sanane be. TRT müdürü sanki. Neyse fikrini söylemiş anladı dinledi hocam. Şimdi yol al Giro bey

Aslolan Galatasaray !!!

Şu an aspor'da Güvenç Kurtar konuşuyor. Kaderabek ve Darida'nın kim olduklarına dün maçtan sonra bakmış :asd: Bunların alayı böyle

Son düzenleme:
Terim'e trt'de yapilan bu saygisizlik giray'a yapilsaydi aynisini yapardi, oyle televizyon'dan atmak kolay, sanki terim'in duygulari yok, ailesi yok, herkes de yorumcu olmus anasini satiyim, bize ali ece gibi yorumcular lazim, boyle bos bos konusanlar degil.

beni elestiriyorlar onlara konusmam gibi cahilce 1 mantik olabilir mi

10 gun once basari futbolcularin basarisizlik benim diyen kaypaktor bugun bu super takimi bu hale getirenler utansin diyor

kaypaktor terim biraz elestiri aldigi yere ayar vermeye calisiyor

uzun reisin izinden gidiyor

%100 haksiz

Üst Alt