Fatih Terim'e Giray Bulak'tan Yanıt: ''Konuşmaya mecbursun!'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'e Giray Bulak'tan Yanıt: ''Konuşmaya mecbursun!''

Fatih Terim kolesiymis gibi konusuyor. Istedigi yere konusur.

Tayyip babamiz ayari verir Giraya. Terim'de devlet yalakasi :)

Son düzenleme:
Fatih Terim i en agir sekilde biz de elestiriyoruz buradan, son ayrilisindan beridir inanilmaz sekilde de elestirmeye devam etmisimdir bende kendisini,etmeye de devam ediyorum,geri donmesine de sicak bakmiyorum.

Ama bu olay icin yorum yapmam gerekirse, devlet kanali dedigimiz kanalda kendini bilmez bir insan, cikipta Turk Milli Takiminin teknik direktorune, bu adam yahudi, milli takimi da sabote ediyor gibi aptalca bir elestiride buluyorsa, birakin da Fatih Terim'in de bu ayiba karsi en azindan susma hakki olsun.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Kimse ona Yahudi falan demedi ki.Tarih profesorunun ne haddine beni eleştirmek diyor.TRT'nin yapabileceği de bir şey yoktu zaten canlı yayında.Ki adamın söyledikleri de çok doğru şeylerdi.Milli takım oraya gidiyorsa son terine kadar mücadele etmeli falan dedi.

Bunlar teknik direktör mü yoksa pazarcı mı belli değil. Kendi içinizde birlik olamıyorsunuz daha bir de futbolu konuşuyorsunuz.

Geçen ispanya maçından sonra Erdoğan Arıkan seyirciler haklı protesto etmekte, futbolun içinde bunlar da var filan demişti belki ona alınmıştır.

Herşeyi geçtim Giray Bulak gibi bir gerizekalıyı nasıl TV'lere çıkarıyorlar.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Kaya reis de iyidir.

kayacilingiroglu.jpg

Üst Alt