Fenerbahçe'nin Planı Kupayı Arena'da Kaldırmak mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Planı Kupayı Arena'da Kaldırmak mı?

Bunlar şerefsiz bunlardan her bi nane beklenir..

Şerefsizler topluluğu...

Arenada kupa kaldıracaklarını falan sanıyorlar yıkarlar orayı şimdiden söyleyeyim..

Bu ülkenin gıdım ileri gitmeyeceğinin kanıtı bu erteleme olayıdır..

Muz cumhuriyeti..

12-may%C4%B1s-2012-fb-gs-ma%C3%A7%C4%B1-i%C3%A7in-ne-dediler_262736.jpg

Snapshot006_2.jpg

fft99_mf2275718.Jpeg

Bu futbol terröristlerin duasini Allah hic bir zaman kabul etmeyecektir. Rüzgay ters teper, su an Arena´da maclari var, ve 4 puanlik fark BJK ile. FB bir puan kaybi daha yasayip, BJK biraz daha yürürse ayni sekilde, Aziz Yildirim yine kendi kazdigi kuyuya düsecektir elbet.

futbolun teröristisin azize yıldırım şike,ırkçılık,tehdit,kara para aklama hepsi senden var kupa yerine Gs lıların s.kini kaldırırlar ancak

Bu futbol terröristlerin duasini Allah hic bir zaman kabul etmeyecektir. Rüzgay ters teper, su an Arena´da maclari var, ve 4 puanlik fark BJK ile. FB bir puan kaybi daha yasayip, BJK biraz daha yürürse ayni sekilde, Aziz Yildirim yine kendi kazdigi kuyuya düsecektir elbet.

İlahi adalet hep onlara en kötü şeyleri yasattı ademcim kibirinden egolarından Allahım yüzlerini güldürmüyor.

Korkunun ecele faydası yok. 28 nisanda da koyarız başka zamanda. Bu sefer inancım dahada arttı.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sence şampiyon Bjk mi olur Fb mi?

Ben Besiktas´i sezondan basindan beri favori görüyorum... Bundan dolayi arkadaslar makara yaptilar bastan, ama canlari sag olsun... :D
Bence Besiktas alir bu sene, eger Oguzhan, yada Gomes gibi bir oyuncu agir bir sakatlik gecirip, sezonu kapatmaz ise. Töre´nin sakatligi büyük darbeydi ki, Q7´nin yükselen formu, ve Kerim´in kendini göstermesi ile birlikte, bu acigi kapatabildiler.

BJK daha istahli oynuyor. böyle devam ederler ise, bence sampiyonlugu onlar gögüsleyecektir.

Ben Besiktas´i sezondan basindan beri favori görüyorum... Bundan dolayi arkadaslar makara yaptilar bastan, ama canlari sag olsun... :D
Bence Besiktas alir bu sene, eger Oguzhan, yada Gomes gibi bir oyuncu agir bir sakatlik gecirip, sezonu kapatmaz ise. Töre´nin sakatligi büyük darbeydi ki, Q7´nin yükselen formu, ve Kerim´in kendini göstermesi ile birlikte, bu acigi kapatabildiler.

BJK daha istahli oynuyor. böyle devam ederler ise, bence sampiyonlugu onlar gögüsleyecektir.

Haklısın ben de öyle düşünüyorum da,çok büyük masabaşı oyunları dönüyor..

Yönetim önemli bir sınav verecek, ne yapıp edip bu maçı nisan ayı içerisinde oynatmaları lazım. 28 nisan lafları dolanıyor ama net bir şey yok henüz

Erteleme haberi gelidiği an aklıma bu senaryo geldi.
Bizim topcularda azıcık şeref olsa çıkar ezerler

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt