GSC Haber - Galatasaray, Florya Metin Oktay Tesisleri'ni Satın Aldı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray, Florya Metin Oktay Tesisleri'ni Satın Aldı

seneye gs

1024px-FC_Bayern_M%C3%BCnchen_offices_and_shop.jpeg

E.timurun ytda yayınlanan uzun webinar toplantısını izlemiştim

Leo rezidansın daire satışları tamamlanmış net rakam masraflar çıktıktan sonra belli olacak dedi ayrıca daha satılmayan dükkan tarzı bölümlerde varmış onlarda daha sonra değerlendirilecekmiş çok daha yüksek fiyatlara

Sermaye artırımı yapılacak + rezidans satışından gelecek parayla banka borçları kapatılıp bankalar birliğinden çıkılacak

Kburgazın inşaatı başlamış temel atma töreni yapılacaktı hatta ama deprem girdi araya,floryada harekete geçmek için takımı floryadan hemen çıkarmak gerekiyo bu yüzden kburgazın bir bölümü hemen bitirilecek takım buraya taşınacak tüm tesis parça parça yapılıp zamanla tamamlanacak florya boşaltılacak

Floryada devlete ait olan 40 dönümlük arazi de alınıp(bugün alındığı açıklanan) bizim var olan araziyle birleştirilecek ve proje geliştirilecek ünlü markalarla görüşmeler yapılmış bentley vs

Bu inşaatları başkasına yaptırsaydık maliyetin yanı sıra kar marjı verecekmişiz e.timur kar almadan sadece maliyetine yapacakmış

Projeler bittiğinde tüm borçlar ödendiğinde toplam 10-12 milyar tllik bir para kulübün kasasında olacak,bu parayla fon oluşturulacak kimse ana paraya dokunamayacak,bu fonla elde edilecek gelirlede yeni tesis alımı,altyapıya harcanması,amatör branşlar vs gibi kısımlarda değerlendirilecek

Bunun yanı sıra stadın yanına basket salonuda yapılacaktı ama dursunun tüm amatör branşları tek bir yerde toplama gibi bi projesi varmış benim anladığım salon yapılacak ama stadın yanına değil başka yere yapılacak farklı bi konseptle

Uzun zaman geçti dinlediğimden beri bazı şeyleri yanlış hatırlıyo olabilirim ama genel anlamda böyleydi

Fenerliler kadar malını ben görmedim daha önce diyorum sonra bu fikrimi yine fenerliler mallığıyla bozup çıtayı yükseltiyorlar.

Ataşehirde tapusuyla 1 liraya basket sahibi olan adamlar. Bir milyar lira vermişiz arsaya sizin gibi bursanın yerel gazetesinde ilan açılmadığı için üzgünsünüz sanırım.
Samandıranın 500 metre yanındaki 120 dönüm askeri araziye çökerken iyiydi dimi embesiller.

Benfica'nın akademi kampüsü. En az şunun kadar bir şey bizim de olmalı:

FRxxf-WWUAA7ATX

Bence B kulübünün her şeyi hazır olmalı. Çok fark yaratır bizim için

A takim'da orda antrenman yapiyor. Sirf altyapi icin öyle tesisleri yoktur. Orda sanki 8-9 saha var. Sirf alt yapi icin onlarin maddi durumuna bakarsak biraz fazla olur.

Bayern mesela sirf alt yapisi icin burayi kurmustu ve 70 milyon € ya patlamisti.

campusluftbild.jpg

A takim'da orda antrenman yapiyor. Sirf altyapi icin öyle tesisleri yoktur. Orda sanki 8-9 saha var. Sirf alt yapi icin onlarin maddi durumuna bakarsak biraz fazla olur.

Bayern mesela sirf alt yapisi icin burayi kurmustu ve 70 milyon € ya patlamisti.

campusluftbild.jpg
Doğrudur, ancak bizim tesislerimiz en az bu seviyede olmalı kesinlikle. Spor salonu, yüzme havuzu, corporate facility vs. gibi kalemlerden kısıp burayı kökleyelim.

Üst Alt