GSC Haber - Galatasaray, Florya Metin Oktay Tesisleri'ni Satın Aldı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray, Florya Metin Oktay Tesisleri'ni Satın Aldı

Burada en önemli mevzu son teknoloji tesis yapılmasıdır diğerleri hal olur gerçekten örnek alınması gereken çok büyük klüpler var hiç bir detaydan kaçılmaması lazım ve altyapıya kesinlikle senelik en az 3 4 milyon euro ayırılmadır.

Tesis elbette önemli ama son 20 yıldır Türk futbolu sürekli betona yatırım yaptı zaten, stad tesis vs ama değişen bişe olmadı, asıl paraya kıyıp iyi altyapı hocaları getirmek lazım.

İyi ki yanlışlıkla febeli, tjklı falan olmamışız, ağzımdan köpükler çıkardı artık kudurmaktan bu hareketten sonra, duvardan duvara vururdum kendimi.

Aynen bunu söylediler.

Mecidiyeköy için 20+40=60 dönüm yerimiz oldu.

Kaba bir hesap yaparsak 3 kat hakkı var diye biliyorum.

60 dönümün yarısı inşaat alanı olsa.

30000*3=90000 metre kare inşaat alanı eder.90000/125 metre dersek her daireye ortalama

720 daire eder tanesi 20 milyon olsa 14.4 milyar toplam gelir.1 milyar arsa,1 milyar yatırım olsa 12 milyar bir para kalır elimize.

Şunuda ekliyim çok ucuza aldık,biz şimdi satsak 4 milyar civarı satarız bence 60 dönümü.
4 kata izin vardı 5 e çıkarıldı diye biliyorum.

Galatasaray Florya’daki araziyi bedava almıyor.. Oraya biçilen değer 900 milyon iken 1.2 milyar ödeyecek.. Kulüp burayı yapacağı proje ile daha da değerli hale getirecek.. Hazıra alışanlar kafası çalışanlara ancak çamur atarlar..

Galatasaray’ı yönetenlerin zekası ve vizyonu sahada da zaten belli oluyor.. Bu kulüpte parayı veren değil bulan makbuldür..

King Zat

Üst Alt