GSC Haber - Galatasaray'da Seçim Öncesi Erden Timur'a Büyük Baskı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'da Seçim Öncesi Erden Timur'a Büyük Baskı

Yeni birşey değil.Kaç ay oldu:Erden başkan'ın Lale Orta olayını belgeleriyle ortaya atması .Hala tık yok.Biz daha 1. level'ı geçemedik sen tüm levellarda oynayalım diyorsun:)Sence mümkün mü ;spor hiçbir zaman bu kadar çirkefleşmemişti.İşin tuhaf tarafı tüm rakip takım taraftarlarıda aynı moddalar.Buradan çıkmamız çok zor çok.
Evet abi orada Erden Timur yanlış yaptı. Ya elinde olanları fazla büyüttü, gereksiz gündem yarattı ya da vazgeçti daha üzerine gitmeye gerek yok nasıl olsa kadın tarih oldu dedi, bilmiyorum. Ama orada sözü boşa düştü, hala da onun üzerinden vurmaya çalışıyorlar.

Sportif A.Ş şu anda onun için güçlü bir kalkan olduğunu düşünüyorum. Ali Koç gerçekten uğraşmak isterse Erden Bey ile Galatasaray apoleti olmadığı takdirde zor duruma düşebilir iş dünyasında. 100 yıllık köklü bir aile Koç.

İyi düşünmeli.

Evet abi orada Erden Timur yanlış yaptı. Ya elinde olanları fazla büyüttü, gereksiz gündem yarattı ya da vazgeçti daha üzerine gitmeye gerek yok nasıl olsa kadın tarih oldu dedi, bilmiyorum. Ama orada sözü boşa düştü, hala da onun üzerinden vurmaya çalışıyorlar.
Hayır sen yanlış anladın olayı.Şöyle ki:Erden Timur ortaya belgeleriyle herşeyi döktü ."Konuyu biliyorsundur. Bundan sonra Erden başkanlık bir konu kalmadı ki ,o andan itibaren konu kimleri ilgilendirmeli ve onlar neler yaptılar/yapıyorlar/yapacaklar onlar konuşulmuyor. mesele bu.

Hayır sen yanlış anladın olayı.Şöyle ki:Erden Timur ortaya belgeleriyle herşeyi döktü ."Konuyu biliyorsundur. Bundan sonra Erden başkanlık bir konu kalmadı ki ,o andan itibaren konu kimleri ilgilendirmeli ve onlar neler yaptılar/yapıyorlar/yapacaklar onlar konuşulmuyor. mesele bu.
Var odasındaki hakemlere talimat verme, kayıtları Ali Koç'a gönderme vs konu bu abi değil mi? Abi Ali Koç'a çıkıp bir tane devlet büyüğünün, yetkili birinin vs "Biraz artık kendimizi frenlesek mi?" bile diyemediği ortamda ben o konudan hiçbir şey çıkmasını bekleyemiyorum.

Geçen sezon hepimiz ligi ağzımız açık izledik, bir holiganın, Koç aşığının Mhk Başkanı olup absürt işler yapmasını ama bu sezon biz emsalsiz olaylar yaşıyoruz. Geçen sezon gerçekten yalan dolan oldu artık. Geçen sene şampiyon olduk bitti gitti anlamında demiyorum, hani örgüt örgüt diyorlar ya, gerçekten bir örgütlenme var ve tamamen terör örgütü taktikleri uyguluyorlar (baskı, şantaj, tehdit, yalan algılar ne ararsan). Yani bu sezon yaşadıklarımızın yanında o kadınla ilgili ortaya çıkanlar çok hafif kalmaya başladı.

Erden Timur da açıkçası geçen sene çok iddialı girdi, her şeyi açıklayacağım dedi ama çoğu zaten bilinen ya da şaşırtmayan şeylerdi. Benim anlamsız bulduğum kısım o oldu kendisiyle ilgili.

Var odasındaki hakemlere talimat verme, kayıtları Ali Koç'a gönderme vs konu bu abi değil mi? Abi Ali Koç'a çıkıp bir tane devlet büyüğünün, yetkili birinin vs "Biraz artık kendimizi frenlesek mi?" bile diyemediği ortamda ben o konudan hiçbir şey çıkmasını bekleyemiyorum.

Geçen sezon hepimiz ligi ağzımız açık izledik, bir holiganın, Koç aşığının Mhk Başkanı olup absürt işler yapmasını ama bu sezon biz emsalsiz olaylar yaşıyoruz. Geçen sezon gerçekten yalan dolan oldu artık. Geçen sene şampiyon olduk bitti gitti anlamında demiyorum, hani örgüt örgüt diyorlar ya, gerçekten bir örgütlenme var ve tamamen terör örgütü taktikleri uyguluyorlar (baskı, şantaj, tehdit, yalan algılar ne ararsan). Yani bu sezon yaşadıklarımızın yanında o kadınla ilgili ortaya çıkanlar çok hafif kalmaya başladı.

Erden Timur da açıkçası geçen sene çok iddialı girdi, her şeyi açıklayacağım dedi ama çoğu zaten bilinen ya da şaşırtmayan şeylerdi. Benim anlamsız bulduğum kısım o oldu kendisiyle ilgili.
Aslında haklısında ;şunu gözardı ediyorsun ;hukukçu olması nedeniyle olaylara o gözle bakıyor ve sadece belgeleriyle konuşuyor ancak ve ancak karşılk bulmuyor/bulamıyor.Sorunda işte tam burada başlıyor.Dediğin herşeye katılıyorum ama nasıl çözülecek bu işler konusunda okadar belirsizlik mevcut ki.İşte o insanı garabete zorluyor.İşte Erden başkanı da bırakma noktasına getiren vukuda tam budur.
İşin spor kısmında kalacak olursak " çünkü öteki taraf lebi derya:) sezon başından beri her iki takımın maçlarının tamamını izleyelim /izletelim.Bakalım neler çıkacak ortaya.Mesela rakibimizin daha ilk maçı Ankaragücü maçı %1000 lik penaltısı verilmedi Ankaragücü'nün ve 3 puanı haneye götürdü rakibimiz ,oradan başlayabiliriz mesela. ve de işin en tuhaf tarafı nerede başlıyor biliyormusun hep berabere iken 90+ da oluyor her ne hikmetse.Tüm sezon neler olmuş neler.Yabancı izleyici getirtip onlara tüm maçlar izletilsin baklaım neler olacak.O zikredilen kelimeleri , büyük büyük lafları kimler hakediyor görelim.Ama olmayacak.O da olmayacak.Herşeye rağmen sporda kalmaya çalışıyoruz ama ortam çok zor bir ortam inan bana.

Biz hep kendisini bir lütuf olarak görüp böyle rica minnet modundayız da böyle bir göreve sahip olup böyle bağlantılar kurması kendisi için de büyük fırsat ve büyük şeref bence.

Vaktinde Ünal Aysal başkan seçilirken bir laf söylemişti, Galatasaray başkanlığı benim için Başbakanlık gibi bir ünvan demişti. İş adamları için böyle makamlar -hele ki bir de göz önündelerse ve başarılılarsa- acayip büyük fırsat. Akla hayale gelmeyecek ticari bağlantılar kurma şansın oluyordur. Tabii kimse rakip kulüp başkanının sana kafayı takıp tehdit edecek kadar aklını yitirmesini hesap edemez. Ama işte o kadar doğru yoldasın ki bütün pislikler sana saldırıyor.

Bu kadar başarılı iken niye yönetime girmesi için ikna ediliyor ki? Kendisi neden istemiyor, bunun olayı nedir?

erden dısında baskanın söylenen listesi cok zayıf ,yönetim kurulu zayıf diye söylenırken ne paralı ne agzı laf yapan bir kişi katılmamış gibi duruyor

Erden başkan devam etmeme kararı verirse kendisine hak veririm.
Galatasaray’ın yeterince düşmanı yokmuş gibi içimizdeki İrlandalılar da ona itibar suikasti yapmak için fırsat kolluyorlar.
Taraftara da güven olmaz, en ufak bir sportif başarısızlıkta faturayı ona kesmeye ve sırtını dönmeye hazır bir güruh var.
Sağlığı bozuldu, hastanede yatacak duruma geldi.
Bu şartlarda devam etmeye karar verirse kendisine kayıtsız şartsız destek olmak gerekir.

erden dısında baskanın söylenen listesi cok zayıf ,yönetim kurulu zayıf diye söylenırken ne paralı ne agzı laf yapan bir kişi katılmamış gibi duruyor
Denilen listede Ali Yüce, Fatih Demircan var. Çok paralı olup Özgörkey gibi olacaksa az ama gerektiğinde yardım edecek kişilerin olması daha iyi. Bu arada yönetim listesi eskisi kadar önemli de değil bence asıl olay Sportif AŞ'de kimler olacak? Ya da diğer şirketlerde kimler olacak daha önemli artık zira asıl bütçeler ve işler şirkette dönüyor. Erden Timur yönetimde değil mesela Sportif AŞ'de idi geçtiğimiz dönem. O dönen liste de doğru değil diyenlerde var çünkü Ali Yüce yok diyenler yine Osman Kocaman vb. farklı isim söyleyenler de var. Bakalım cuma gününe çok var o güne kadar sürpriz isimlerde çıkabilir özellikle BB'den de çıkılınca yönetimde olmak isteyecek belki bazı sürpriz isimler de çıkabilir.

EN KÖTÜ SENARYODA:

hadi listede yok (ki bence sportifte liste dışında olması daha iyi - yönetim içinde olunca daha çok hedef olabilir)

hadi yorgunluk - bezdirmelerde kendisini -bence- gerektiği kadar korumayan yönetim tarafı yüzünden bu sezonki göreve devam etmeyecek..

en en en en kötü - basketi ele alır gene NEF sponsorluğu vs geri döndürüp

Bence yarı yolda bırakmamalı. Bir sürü proje var iyi bi takım kuruldu onu geliştirmede yardım lazım yoksa abdurrahım yapacak allah korusun

Üst Alt