GSC Haber - Galatasaray'da Seçim Öncesi Erden Timur'a Büyük Baskı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'da Seçim Öncesi Erden Timur'a Büyük Baskı

Transfer işini albayrak'a bırakırsak 8milyona Oğuz Aydın,5 milyona Olawojin,12m euroya Manajı falan alır kaparız sezonu sakın öyle bir salaklık yapmasınlar. Erden başkan devam etmeyecekse adam akıllı bir sportif direktör bulsunlar

Umarım devam eder Erden Timur'un Galatasaray için çok büyük bir değer olduğunu düşünüyorum. Ama eğer sağlık sorunları nedeniyle devam edemezse buna saygı duymak gerekir.

Son düzenleme:
Baskı falan çok saçma iş.adam gönüllü değilse zorlamanın hiç manası yok.
kendisi zaten naif,hassas bir insan.galatasaray söz konusu olduğunda kimse rica minnet iş yapmaz hele isim erden timursa.görevi bırakmak istiyorsa muhakkak geçerli bir sebebi vardır ve kararına saygı duyulmalı

Projeler tamamlanmadan, avrupa hedefine ulaşmadan bırakması doğru olmaz ama böyle bir karar aldıysa da hakkımız helaldir kendisine. 2 yılda yapılabilecek ne varsa yaptı sağlığını, ailesini ihmal etti ziyech transferini hastane odasında bitirmişti o seviyede bir aidiyetle çalıştı. Bu sene de şampiyon olacağımızı varsayarsak(insallah) maddi ve manevi olarak belki de tarihin en güçlü Galatasaray'ının oluşmasında baş mimarlardan biri oldu. Yolu, bahtı açık olsun.

Anlayisla karsilamak lazim

Futbol subesi icin en azindan bir düzen kurdu,ayni sekilde devam edilmeli

Fatih demireli ve ayhan akman bu ekibin icindeydi

En azindan onlar devam etsin

Ayrıdildığı gün çöküşe geçeriz Ali koç iyice pelezlenir

Bu adam olmasaydı kulübün 50 milyon Euro Sponsorluk bulamayacağını icardi transferinin gerçekleşmeyeceğini , dolayısıyla şampiyon da olamayacağımızı biliyorsunuzdur eminim
Erden Timur'un kalması gerektiğini düşünüyorum. Yönetimde de en çok katkı veren isimlerden biridir Başkan Özbek ile birlikte. Lakin Erden Timur gitti, GS bitti gibi şeylerde pek gerçekçi değil. Erden Timur'dan öncede şampiyon olduk neticede. Yaşamadan göremeyiz o yüzden. Özbek kalmasını istiyor, hakkını veriyor bütçe toplantısında özel teşekkür ediyor, Öztürk bile sürekli hakkını veriyor, taraftar desen zaten yanında yani bunları görüp kalmıyorsa da ne yapılabilir? Ben hala Sportif AŞ'de olacağını düşünüyorum umarım da olur. Ama kendisinin de sorumluluğu var verdiği sözler bitmeden, projeler tamamlanmadan ayrılmaması lazım bizim bildiğimiz Erden Timur profilinin çünkü sözünün eri olarak biliyoruz biz onu. Ama ailesel, sağlık sorunu gibi bir sıkıntı varsa da kimse bir şey diyemez sağlık her şeyden önce gelir.

Üst Alt