Geçmişte GSCimbom - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Geçmişte GSCimbom

Cevap: Geçmişte GSCIMBOM !

Ben o zamanlar yoktum ama bu oğuz serdar denen isimi merak ettim doğrusu adminmiş sanırım ama neden bu kadar sevilmiyormuş anlayamadım:S

ne günlerdi o günler oğuz serdar efsanesi adam aragones ile güizayı öve öve bitiremiyordu

GsC Kurulduğundan beri üyesiyim :) Hiç pişman değilim inşallah dahada uzun yıllar bu ortamda kalırım :)

Topic i başından sonuna okudum Oğuz Serdar kimse adam "efsane" olmuş ve merak ettim doğrusu bi insanı kimsemi sevmez yahu

yardım lütfen okuyamıyorum hiçbirini ne yapmam gerek.biraz nostalji yapıyım:D

Ah Oğuz ah... Adama Barçamı GS mi desen Barça derdi. Onuda geçtim fenerli diye bi iddaa çıktı Oğuz için sonucunu bilmiyorum ama öylemiydi değilmiydi diye. Ama sevmezdim o adamı üyeliğimi bile 1 ay sonra onayladı adam.

Fenerbahçe 8-0 yenilse, Galatasaray o hafta fark atsa, Fenerbahçe daha iyi oynadı diyecek kadar Galatasaraylı bi arkadaşımızdı.

Aslında formatı eski Okan Bayülgen formatına benziyordu. Taraf olup tarafları gerip üye toplamaktı amacı, kısmende başardı.

Ona sövüp atılan sayısı şuanki üye sayısından fazladır. Lincoln topiğinin birinde kendisi ile gayet seviyeli bi şekilde tartışırken tutup bana küfür etti. O kadar sinirlendim ama cevap vermemiştim kendisine sonradan farkettim 8 aya yakın banlamıştı beni. O 8 ay boyunca bir kez bile girmedim gscimboma..

Aradan yıllar geçti bide baktım Adminlikten çıkmış. Sebebini merak ederken satıldığını öğrendim sitenin. Gerçekten en iyisi olmuş site açısından. Bende merak ediyordum nolduğunu.

Efsane deyip adamı yüceltmeyin. Sokak magandası site yaparsa bide fenerliyken Galatasaray sitesi yaparsa ancak oĞUZ sERDAR gibi olabilir. Nefret ederim kendisinden..

Barça ve fener taraftarıydı. Çok sevdiğim Barçadan soğuttu eleman.

Üst Alt