Geçmişte GSCimbom - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Geçmişte GSCimbom

Cevap: 2006 yılındaki GSCimbom.com

İyi iyi tartışın. Değerimi anlayacaksınız sonunda. :)

Yoksa gelen gideni aratır mı dersiniz bilemem. :SS: :)

Cevap: Geçmişte GSCIMBOM !

Az önce internette dolasırken bir site buldum, istediginiz sitenin geçmisteki sayfalarına bakabiliyorsunuz...

https://web.archive.org/web/*/https://gscimbom.com

Mesela burada Alaaddin ve Kansu yazarlık basvurusu yapıyorlar ama Alaaddin yas sınırına takılıyor :D

Bide "Lion Girls Forumu" ilgimi çekti, Bayan taraftarlarımıza özel forum alanı. :D:D

Orada açilmis bi konu: Bu yılın takıları:D:D

Bende uyeydim eskiden, bu topicten haberim bile yoktu. Buna benzer baska bir site var mi?

O zamanlar GS forumu mu yoksa fb forumu mu belli değildi.Forumun reklamlarında Kadıköy stadı vardı sürekli.Forumun sahibi desen Aragonesle Guiza manyağıydı.Baros düşmanıydı.Onun gibi düşünmeyenlere bam güm ceza keserdi.

İlk üyelerdendim. Oğuz Serdar, asarım-keserim modunda olmasına rağmen, zaman zaman fikirlerimin uyuştuğu bir adamdı. Hatta bazen 10'a karşı tek bazı üyelerle tartışırken onunla beraber bazı üyelerin keçileri kaçırmasına sebep olurdum :p Aaaah ah, tabi şimdi o zamanki kadar uğrayamıyorum buraya belki de ondandır, ancak o dönemlerde daha başka bir ortam vardı. Bilenler bilir Oktay, Burak ve Erbil'i (Burak hala burada zaten), az kaynatmadık onlarla da...

Savva Sarafoğlu abimiz vardı ABD 'den foruma bağlanan ilk üyeydi galiba. Herkes Oğuz Serdar 'a saydırmış ama 20.45 topiği açmıştı inadına şampiyon olacağız diye. 15 şampiyonluğumuz vardı o zamanlar. İbrahim Yıldırım vardı admin olarak. Sonra Alaaddin darbeyle yerini almıştı. :D

oğuz serdar vardı ne uyuz bi tipti.onun yüzünden sürekli ceza alırdım.yalakası doluydu o zamanlar.verseler elime döverdim o derece lanetti. öldüyse üzülmem yani.

oğuz serdar vardı ne uyuz bi tipti.onun yüzünden sürekli ceza alırdım.yalakası doluydu o zamanlar.verseler elime döverdim o derece lanetti. öldüyse üzülmem yani.

bizim 2008 şampiyonluğumuza hırsızlık yapıp hakemlerle şampiyon olduk diye konu açmış avatarına aragones resimleri koymuş ve üyelerin bir kısmı tarafından yalakalık amaçlı desteklenen site sahibiydi. Sınırsız cezalar yiyorduk ne iyi ki yok oldu gitti.

Ben o zamanları bilmiyorum ama Oğuz Serdar bildiğimiz blogger olansa tanıyorum onu ben.

Ziyan bir adam tek kelimeyle.

Üst Alt