GS Bonus Kart - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Bonus Kart

Cevap: GS Bonus Kart

ben bilet almak için bu kadar çaba harcamaktayım da emrah işin özü:D o zaman normal karta para yükleyip,heralde bankamatikten parayı gs bonusa yönlendirip,sorada gs bonusun kart numarasıyla netten bileti alacağım.

İnternet bankacılığından yapabilirsin para yükleme işini. Telefonla da yapabilirsin. O kart daha çok öğrenciler için işte. Kredi kartı alamıyorlar ya da yıllık ücreti ödeyemedikleri için yapıldı.

ya cok arastırdım ama bulamadım...bu gs bonusta sadece yıllık kart ucretı mı klube kalıyor? yoksa harcamalardan bonuslardan fılanda bı yuzde gıbı bırsey gıdıyor mu?

ya cok arastırdım ama bulamadım...bu gs bonusta sadece yıllık kart ucretı mı klube kalıyor? yoksa harcamalardan bonuslardan fılanda bı yuzde gıbı bırsey gıdıyor mu?

İkiside var. Hem yıllık kart ücretinin bir kısmı kalıyor ki bu yaklaşık 35 lira diye biliyorum...

Yaptığın her harcamadanda kulübe belli bir yüzde kalıyor Adnan Polatta söylemişti bunu ki Galatasaray bu şekilde ciddi bir gelir elde ediyor

Hatta şöyle bir örnek vereyim:

DenizBank, spor kulüpleriyle işbirliğini güçlendirerek artırmaya devam ediyor. Bursaspor ve DenizBank işbirliği ile yeşil beyaz renklere gönül veren taraftarlara özel "Bursaspor Bonus Card" hayata geçirildi. Bursaspor Bonus'un tanıtım toplantısı 15 Mart 2012, Perşembe günü Bursa Çelik Palas Otel'de yapıldı.

Bursaspor Bonus Card sahiplerinin, kartları ile yapacakları tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine destek olacaklar.

Denizbank'a başvurumu sonucumu telden arayıp sorabilir miyim ? Bjk ve Trabzon maçlarına yetişsin bari kartım :(

aradım telefonla direk ismimle hitap etti biletix bilet alımı için vs. bissürü şık saydı bende kabul edilmiş gibi bir hissiyat oluşturdu bu durum herkese direk ismiyle mi açıyorlar telefonu ? :)

-----

Agam bana vemiyleeeeeeee aha bundan :D :D :D

Gs Bonus kredi kartı (Standart, Gold, Platinium falan) vermeyebilirler, Merkez Bankasından bugüne kadar kredi kartlarını ne sıklıkla kullandığına bakarlar ona göre verirler, kredi kartı kullanmıyorsan ya da hesabında para yoksa vermeleri zor olabilir.

Ama Gs Bonus Taraftar Paracard verirler o bankamatik kartı gibi, hesap açtır 59 TL kart ücreti ver tamamdır :)

Gs Bonus kredi kartı (Standart, Gold, Platinium falan) vermeyebilirler, Merkez Bankasından bugüne kadar kredi kartlarını ne sıklıkla kullandığına bakarlar ona göre verirler, kredi kartı kullanmıyorsan ya da hesabında para yoksa vermeleri zor olabilir.

Ama Gs Bonus Taraftar Paracard verirler o bankamatik kartı gibi, hesap açtır 59 TL kart ücreti ver tamamdır :)

denizbank para card hakkında bi bilgin var mı reis?

denizbank para card hakkında bi bilgin var mı reis?

Dostum ben denizbank paracard aldım zaten internetten başvuru yaptım hemen döndüler 2 hafta sonra aradılar denizbank paracard istiyormusun diye evet dedim. Adıma bir hesap açtılar(yalnız benim denizbanktan bir hesabım daha vardı önceden şu an 2 hesabım var yani :D ) ve kartımı yolladılar. Kart teslim edilirken evde olman gerek imzalar atman gerekiyor. Paracard için harcamalarına bakmazlar Merkez Bankasından bankamatik kartı olduğu için verirler direk.

Anlayacağın çok basit işlem:

GS Bonus Taraftar Paracard > Banka Kartı > Bireysel Kartlar > Kartlar > DenizBank

Buradan denizbankın sitesinden başvurunu yapıyorsun telefon numaranı, T.C. kimlik no'sunu falan gir onlar seni yaklaşık 2 hafta sonra arıyorlar. Alışveriş yaparken nakit kullanmıyorum kart kullanıyorum artık :)

Dostum ben denizbank paracard aldım zaten internetten başvuru yaptım hemen döndüler 2 hafta sonra aradılar denizbank paracard istiyormusun diye evet dedim. Adıma bir hesap açtılar(yalnız benim denizbanktan bir hesabım daha vardı önceden şu an 2 hesabım var yani :D ) ve kartımı yolladılar. Kart teslim edilirken evde olman gerek imzalar atman gerekiyor. Paracard için harcamalarına bakmazlar Merkez Bankasından bankamatik kartı olduğu için verirler direk.

Anlayacağın çok basit işlem:

GS Bonus Taraftar Paracard > Banka Kartı > Bireysel Kartlar > Kartlar > DenizBank

Buradan denizbankın sitesinden başvurunu yapıyorsun telefon numaranı, T.C. kimlik no'sunu falan gir onlar seni yaklaşık 2 hafta sonra arıyorlar. Alışveriş yaparken nakit kullanmıyorum kart kullanıyorum artık :)

ben garantiye gitmiştim önceki ay, onun taksiti oluyo her 6 ayda bir falan dedi. 300-600 arası bi fiyatı oluyomuş galiba.

bende öğrenciyim bi maaşım falanda yok.. en fazla kartın ücretini ödeyebilirim 1 kereliğine o kadar

ben garantiye gitmiştim önceki ay, onun taksiti oluyo her 6 ayda bir falan dedi. 300-600 arası bi fiyatı oluyomuş galiba.

bende öğrenciyim bi maaşım falanda yok.. en fazla kartın ücretini ödeyebilirim 1 kereliğine o kadar

Garanti bankası için bilmiyorum tabi ama Garanti bankası kredi kartı veriyor diye duydum öğrenci olsan da veriyor olmalılar ama Denizbank'tan kredi kartı almak zor olabilir.

Bende öğrenciydim yeni mezun oldum o yüzden Paracard'a başvurdum belki daha sonra kredi kartı alırım.

hocam ben denizbanktan gsbonus kart başvurumun onaylanıp onaylanmadığı için telden arıyıp hangi seçeneklerle ile müşteri temsilcisine bağlanıcam

hocam ben denizbanktan gsbonus kart başvurumun onaylanıp onaylanmadığı için telden arıyıp hangi seçeneklerle ile müşteri temsilcisine bağlanıcam

Bir saniye renktaş onu bir deniyim.

Dostum telefondan 444 0 800'ü ara oradan 3'ü tuşla (yani bankacılık işlemleri), daha sonra 0'ı tuşla( Müşteri temsilcisi).

Orada çıkan kişiye sorunu sor o her halukarda sana ya bilgi verir ya da bilen birine yönlendirir zaten

Bir saniye renktaş onu bir deniyim.

Dostum telefondan 444 0 800'ü ara oradan 3'ü tuşla (yani bankacılık işlemleri), daha sonra 0'ı tuşla( Müşteri temsilcisi).

Orada çıkan kişiye sorunu sor o her halukarda sana ya bilgi verir ya da bilen birine yönlendirir zaten

hocam öncelikle teşekkürler :) belli bir saati var mı yoksa 7/24 arayabilir miyim yani mesela şuanda :)

Üst Alt